Andriod studio alisveris islemleri

Bu konuyu okuyanlar

Hamza hamza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaslar. Ben 2000 li yillarin basinda delphinin eski surumleri ile kod yazmis olan eski bir programciyim. Cok uzun zamandir piyasayi birakmistim. Simdi android bir uygulama yazmak icin geri donuyorum ve bir konuda yardiminiza ihtiyacim var. Maalesef ingilizcem yok. İnternetten ve cogunlukla bu site sayesinde java ve android studioyu az cok ogrendim. Bu diller cidden delphi gibi felan degil cok zormus ve maalesef turkce kaynak colde su bulmak gibi... Ben satici ve aliciyi bulusturan bir e-ticaret uygulamasi yapmak istiyorum ama nereye baktiysam odeme islemlerine iliskin turkce kaynak bulamadim. Kredi kartindan parayi ceken havuzda tutan onay gelince bir kismini saticiya komisyonu bana gonderen bunu guvenli ortamda yapan vs bir sistem icin ne yapmam nasil yapmam ne kullanmam lazim. Googlenin uygulama ici satin alma yada android pay kullanmam mantikli olurmu olursa bunun dokumanini nereden bulabilirim. Bunlarla ilgili bildiginiz turkce kaynak ornek uygulama yada bir yontem vs tum tavsiyelerinize cok muhtacim lutfen yardiminizi esirgemeyin. Yardim eden arkadaslara simdiden cok tesekkurler

Son mesajlar