Anakart ve işlemci alıcam yardım edin lütfen

Bu konuyu okuyanlar

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Selamlar beyler başlıktada belirttiğim gibi anakart ve işlemci alıcam amd uyumlu 1333 o.c siz amd anakart ve amd işlemci en uygun fiyata en iyi performans arıyorum 350 tl max limit işlemciyi kaldıracak bi anakart yeter birde 1333 o.c siz 4-8 gb ddr3 ramli çok şey istemiyorum hadi şimdiden sağolun.Bu cuma ya kadar alıcam galiba pek bir bilgim yok yardımcı olursanız bu garibi sevindirirsiniz...

not:işlemciye yüklenin demeye çalıştım.

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
evet güncel olsun , 49 kişi bakmış biri taksaydı iyiydi sevap kasın az yardım lütfen...

tarikk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lafların şöyle olmuş: pc bozuldu yardım edin gibi.
Hocambiraz detay ver.aklında ne var.elindeki parçalar neler

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
hocam olan şu bak şimdi bende 1333 ddr3 ram var anakart desteklemiyormuş sonradan öğrendim o.c ile destekliyor 15dk ile 2 saat arasında donuyor ve sistemi uprage yapmak için .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

anakarta bakmıştım hatırladım işlemci tavsiyesi için sağol 2.el bulabilirsem sence 2.el alıyımmı?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
hocam olan şu bak şimdi bende 1333 ddr3 ram var anakart desteklemiyormuş sonradan öğrendim o.c ile destekliyor 15dk ile 2 saat arasında donuyor ve sistemi uprage yapmak için .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

anakarta bakmıştım hatırladım işlemci tavsiyesi için sağol 2.el bulabilirsem sence 2.el alıyımmı?

Satıcı güvenilirse, Garantisi de varsa alın. 350 Lira bütçeniz var 40 Lira daha koyup sıfır ve mağaza ürünü tercih etmek daha mantıklı. En azından hem şimdi hem de ileride çıkacak sorunda başınız ağırmaz.

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Satıcı güvenilirse, Garantisi de varsa alın. 350 Lira bütçeniz var 40 Lira daha koyup sıfır ve mağaza ürünü tercih etmek daha mantıklı. En azından hem şimdi hem de ileride çıkacak sorunda başınız ağırmaz.

Ben o zaman en iyisi 40 lira daha koyup sıfır alıyım bir problem çıkmasın sonra,vatanbilgisayarda hafta sonu indirimine girer mi bunlar ? bu arada çok sağol yardımcı olduğun için.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Ben o zaman en iyisi 40 lira daha koyup sıfır alıyım bir problem çıkmasın sonra,vatanbilgisayarda hafta sonu indirimine girer mi bunlar ? bu arada çok sağol yardımcı olduğun için.

iki üründe şu an internete özel fiyattan satılıyor. %30 indirimle bir değişiklik olmaz ama dolar düşerse bir miktar daha düşebilir.

Son mesajlar