Ana Ekran Kartımı Nasıl Amd Yaparım

Bu konuyu okuyanlar

omertalha61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 tane ekran kartım var
33333.png

oıuygfdr.png

pojgf.png

Biliyorum amd radeon r5 m330 da çok iyi bir ekran kartı değil fakat her türlü 520 den daha iyidir . Crimson ayarlarınıda yaptım ama hala ana ekran kartını 520 olarak gösteriyo . Bios dan fln mı ayar yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim .

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
Biosa girip GPU'yu devre dışı bırakırsanız sorun çözülecektir.

omertalha61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bios u acip gpu yu devre disi birakabilacegim bir secenek gormedim . bende lenovo b51-80 kullandigim icin gerekli bios guncellemesini yaptim . ama degisen bir sey olmadi yani gpu yu nerden devre disi birakacagim?

---- Mesajlar birleştirildi ----

İnternette biraz daha araştırma yapınca diğer forum sitelerinde laptopların bioslarında birçok şeye erişim sağlanmaz yazıyodu . acaba bu yüzden olabilirmi?

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
bios u acip gpu yu devre disi birakabilacegim bir secenek gormedim . bende lenovo b51-80 kullandigim icin gerekli bios guncellemesini yaptim . ama degisen bir sey olmadi yani gpu yu nerden devre disi birakacagim?

---- Mesajlar birleştirildi ----

İnternette biraz daha araştırma yapınca diğer forum sitelerinde laptopların bioslarında birçok şeye erişim sağlanmaz yazıyodu . acaba bu yüzden olabilirmi?
Bios girin. Advanced ayarlarını biraz karıştırın. GPU ile ilgili birşey görürseniz devre dışı bırakın.

Son mesajlar