AMD Radeon 7600M Windows 10 mavi ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

drake146

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hepinize selamlar.

Şimdi sorunum şöyle ve yaklaşık 1 senedir bu sorunla cebelleşiyorum. Bilgisayarım oyun oynarken mavi erkan hatası vermişti ve ben de bilgisayarcıya götürdüm. Adam normalde Windows 8 olan işletim sistemimi Windows 10 yapmış, o günden sonra da bilgisayara hangi AMD sürücüsünü kurarsam kurayım hata verdi (sadece kendi ekran kartıma uyanları kurdum bu arada). En sonunda ekran kartımın sürücüsünü devre dışı bıraktım ve şu anda işlemci ekran kartıyla devam ediyorum. Bunun bir çözümü yok mudur yani bir çıkış yolu gösterirseniz çok mutlu olurum. İyi günler.

Bu konuya hakimseniz lütfen yanıtlayın. Teşekkürler.

NOT: mavi ekran hatamda "IRQL NOT LESS OR EQUAL" hata kodunu alıyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
ISO dosyası düzgün olmadığı için olabilir. Bu linkini verdiğim yerden ISO dosyasını indirip USB bellek aracılığıyla formatınızı atın. Ardından sürücülerinizi sadece ama sadece Windows Update ile güncelleyin bakalım sorun devam edecek mi.

Windows 10'u Ä°ndirin

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
bence önce tüm ekran karti donanimlarini kaldirin aygit yöneticisinden sonra sistemi yeniden baslatin kendi indirip kursun bakalim bir düzelme olacak mi?

drake146

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence önce tüm ekran karti donanimlarini kaldirin aygit yöneticisinden sonra sistemi yeniden baslatin kendi indirip kursun bakalim bir düzelme olacak mi?
onu önceden denedim hocam bi düzelme olmadı
ISO dosyası düzgün olmadığı için olabilir. Bu linkini verdiğim yerden ISO dosyasını indirip USB bellek aracılığıyla formatınızı atın. Ardından sürücülerinizi sadece ama sadece Windows Update ile güncelleyin bakalım sorun devam edecek mi.

Windows 10'u Ä°ndirin
bunu deneyeceğim hocam teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Windows 10'u Ä°ndirin
hocam verdiğiniz siteden direkt indirip mi kuracağım biraz daha aydınlatır mısınız ?

Son düzenleme:

Son mesajlar