altyapı yok...

Bu konuyu okuyanlar

beatinangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni taşınacağımız binada internet altyapısı yokmuş. Ben şu an yurttayım 1 ay sonra taşınacağız ve eve gideceğim. Babam binada kutu olduğunu söyledi. Yan binalarda altyapı var görünüyor.
Herkes çok sürünmüş bu konuda. Biz 4 sene önce altyapısı olan binaya bile 1 haftada nakil ettirebilmiştik.
Dediğim gibi yan binalarda altyapı var görünüyor. Ne kadar uğraştırırlar? İnternet hattı annemin üzerine ve belinde rahatsızlığı olduğu için çok fazla koşturup bunlarla uğraşamaz. Şimdiden kara kara düşünüyorum aylar yıllardır bekleyenler var. Bilgi verebilecek yardımcı olabilecek kim varsa lütfen bir yardımcı olsun

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Kesin olmasada çözmeye çalışacağım dedi söz vermiyorum. Adresinizi özel olarak mesaj yoluyla bana gönderin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Anladım. Teşekkürler yine de :)
Gönderecekmisiniz bekliyorum

Son düzenleme:

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
770
Kesin olmasada çözmeye çalışacağım dedi söz vermiyorum. Adresinizi özel olarak mesaj yoluyla bana gönderin.

Gönderecekmisiniz bekliyorum

Keşke adil kullanım kotasınıda soraydınız hocam :D

beatinangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Twitter'dan CEOya mesaj attım bana bir adres verdi. Oraya irtibat bilgilerimi yazıp gönderdim beni geri aradılar. İlgilenileceğini söylediler. 1 haftadır bir hareket yoktu tekrar iletişim kurdum müdürlükten süre bilgisi bekliyoruz onu vermediler dediler. Müdürlük telefonlara bakmıyor yüz yüze görüşmek lazımmış illa. Dediğim gibi şehir dışındayım annem de rahatsız gidemiyor sürekli.
Müdürlükten bilgi beklediklerini söyledikten sonra telefonu kapattım ve 5 dakika sonra gelen mesaj:
Teknik ekibimiz adresinizde incelemeleri yaptı. Maalesef kısa vadede bir yatırım çözümü sunamıyoruz. Ancak mobil wifi ürünlerimizle size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Konu ile ilgilenileceğini söyleyip şaka gibi bunu attılar sonra. 2-3 gün sonra yeni eve taşınmak için eve kısa süreliğine gideceğim. Müdürlüğe gidip olay çıkarmaktan başka seçenek bırakmıyorlar bana herhalde.

metin nerkis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mobil wifiden başka çözüm görünmüyor.İnşallah en kısa zamanda sorununuz çözülür.

beatinangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onlar da türk telekomun altyapısına bel bağlamış. Altyapı yok diye onlar da bağlamıyor.

Mobil wifiden başka çözüm görünmüyor.İnşallah en kısa zamanda sorununuz çözülür.
Çözüm var, gidip olay çıkarttıracaklar illa ki. Her gün her gün aratacaklar, kapılarında yattıracaklar.

Son düzenleme: