Altyapı Gerektirneyen İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Yazlıkta 2 Aylık kalacağım yaklaşık 3 senedir altyapı olmadığı için internet yok. İnternet olmazsa olmaz demem fakat 3 senedir 2 ay internetsiz kalınca da olmuyor. Yok mu altyapı istemeyen internet. (Superbox taahhütlü olduğu için almıyorum.)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Vınn gibi şeylere bakın. Tuzlu olacak ama...

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
İksirWifi adında bir internet kullanıyorum.Evime kablosuz bir şekilde internet geliyor,altyapıya gerek yok.
Yalnız bunun için bir çok şart gerekiyor.Bizim ev yeterince yüksekte olmadığı için yaklaşık 1.5 M lik bir boru dikildi evin üstüne ve alıcı ona yerleştirildi.
İnternet gayet gayet iyi 15 mbs hız alıyorum aylık 65 tl ödüyorum,taahhütsüz.
Kocaeli'de yaşıyorum başka illerde iksir wifi var mı bilmiyorum bir araştırın.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İksirWifi adında bir internet kullanıyorum.Evime kablosuz bir şekilde internet geliyor,altyapıya gerek yok.
Yalnız bunun için bir çok şart gerekiyor.Bizim ev yeterince yüksekte olmadığı için yaklaşık 1.5 M lik bir boru dikildi evin üstüne ve alıcı ona yerleştirildi.
Anlattıklarınız tam tamına benlik. Umarım yazlığım için de olur araştıracağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kocaeline özelmiş fakat bir şey farketmemi sağladınız. Bu tarz indie internet sağlayıcılar çoğu şehirde var. Kendi şehrim için olanını buldum birazdan iletişime geçeceğim.

Konuştum. Anten ile sağlıyorlarmış. Sizinki de öyle sanırım. Ping durumları nasıl hocam? Anten ile çok yavaş olur gibi duruyor.

Son düzenleme:

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Anlattıklarınız tam tamına benlik. Umarım yazlığım için de olur araştıracağım.

Hocam kocaeline özelmiş fakat bir şey farketmemi sağladınız. Bu tarz indie internet sağlayıcılar çoğu şehirde var. Kendi şehrim için olanını buldum birazdan iletişime geçeceğim.
Yardım edebildiğime sevindim.Ayrıca şunu eklemek istiyorum,bu evlere kablosuz bir şekilde gelen internet yağmur vs kar gibi genellikle televizyona gelen sinyalleri bozduğu gibi interneti bozmuyor,bu konuda bir endişeniz olmasın :) (İşinize yarar mı bilmiyorum fakat 15mbs internette 3 Upload var)

Değerler bu şekilde.
73845

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Yardım edebildiğime sevindim.Ayrıca şunu eklemek istiyorum,bu evlere kablosuz bir şekilde gelen internet yağmur vs kar gibi genellikle televizyona gelen sinyalleri bozduğu gibi interneti bozmuyor,bu konuda bir endişeniz olmasın :) (İşinize yarar mı bilmiyorum fakat 15mbs internette 3 Upload var)
Anladım. Hız da çok iyiymiş. O zaman çok teşekkür ederim hocam. Sonunda yazlığa interneti bağlatıyorum :D

Son mesajlar