Almanyadan getirme telefon 30 gün sonra kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar ablam yurt dışından hediye telefon aldı telefonu işletmek gerekiyormuş sanırım pasaporta nasıl olucağı hakkında fikrim yok. Telefona 120 gün sonra kapanıcak mesajı geldi aylar geçti 30 gün kaldı diyince tekrar başa döndü 120 gün şimdi yine 30 gün ama başa dönmedi kapanmadan halletmek istiyorum bilgisi olan varsa yazsın

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bayi ne alaka? Resmi işlere bayiler mi bakarmış. Vergi dairesine harç bedelini ödersin. 150-200 TL civarı. Yatırdıktan sonra "sanırım" 3 ay içinde ülkeye giriş çıkış yapmış birinin pasaportu üzerinden E-Devlet'ten kayıt yapman gerekir( bir dönem noter de yapardı devam ediyor mu bilmiyorum). Kayıt yapacağın kişinin son 2 yılda hiç bir kayıt yapmamış olması gerekiyor.

GSM şirketleri böyle bir işi nasıl yapabilir hiç düşündünüz mü? O halde yurt dışından sürekli telefon getirt git operatöre senin için açsın. Yok öyle bir dünya.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar ablam yurt dışından hediye telefon aldı telefonu işletmek gerekiyormuş sanırım pasaporta nasıl olucağı hakkında fikrim yok. Telefona 120 gün sonra kapanıcak mesajı geldi aylar geçti 30 gün kaldı diyince tekrar başa döndü 120 gün şimdi yine 30 gün ama başa dönmedi kapanmadan halletmek istiyorum bilgisi olan varsa yazsın

Selam,

Aşağı linkte yer alan haberimizden IMEI kaydını nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz;

IMEI kaydı nasıl yapılır? - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net