Almanca öğrenmek!

Bu konuyu okuyanlar

Mert Can L.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar almanca öğrenmek istiyorum varsa taktikler çalışma sistemi nerden öğrenebileceğim rehber olarak iş yapılabilirmi öğrendikden sonra bilgili arkadaşları bekliyorum

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Eğer baştan başlayacaksanız kitapsız iş yürümez çünkü almanca aşırı fazla kural ve grammer var. O yüzden a1.1 için bestefreunde adında bir kitap var onu öneririm

Mert Can L.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Teşekkür ederim peki önerebilceğiniz bir kur tarzı birşey varmı justengilish veya tömer gibi fiyatı uygun olan

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaşlar almanca öğrenmek istiyorum varsa taktikler çalışma sistemi nerden öğrenebileceğim rehber olarak iş yapılabilirmi öğrendikden sonra bilgili arkadaşları bekliyorum
Temeliniz var mı? Yoksa temel düzeyden başlayın. Meb bakanlığı devlet liselerinde Almanca veriyor. Bir de Halk Eğitim'de Almanca kursları oluyor onlara da katılabilirsiniz.

Mert Can L.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
başlangıç düzeyi halk eğitimden başlayıp ordan özel bir kursa geçmeyi düşünüyorum

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Teşekkür ederim peki önerebilceğiniz bir kur tarzı birşey varmı justengilish veya tömer gibi fiyatı uygun olan
Bursa'da yaşıyorsunuz sanırım. Bursa'daki kurslara baktım. Bilmiyorum kursların hiçbirini. Izmir'de das Akademie var. O bursada varsa bakabilirsiniz