[ALINIK] Honda CBR 125R

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
İstanbul içi olursa iyi olur .
fiyatınızı ve fotoğrafları özel mesaj yollarsanız sevinirim
Nakit alınıcaktır

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
[video=youtube;sGk3uJTccbE]http://www.youtube.com/watch?v=sGk3uJTccbE[/video]
hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız kamyon,otobüsler ve arabalar uzak dursun.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
[video=youtube;sGk3uJTccbE]http://www.youtube.com/watch?v=sGk3uJTccbE[/video]
hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız kamyon,otobüsler ve arabalar uzak dursun.
teşekkürler hocam
temiz cbr bulamadım istanbuldakilerin hepsinin çöpü çıkmıştı bende mondial mg superboy aldım
bugün 2 kaza geçirdim ama yine iyiyim :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
teşekkürler hocam
temiz cbr bulamadım istanbuldakilerin hepsinin çöpü çıkmıştı bende mondial mg superboy aldım
bugün 2 kaza geçirdim ama yine iyiyim :)
geçmiş olsun araba ve bilumum büyük taşıt kullananlar motosikletlere hiç dikkat etmiyorlar ayı gelmiş ayı gidiyorlar.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
geçmiş olsun araba ve bilumum büyük taşıt kullananlar motosikletlere hiç dikkat etmiyorlar ayı gelmiş ayı gidiyorlar.
haklısın hocam ama geçirdiğim kazalar fazla gaza basmaktan oldu :) hiç motor kullanmadım hayatımda ilk bugün başladım 29 km de 2 kaza güzel bence :)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Bence bir süre trafiğe çıkma. [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] ı hatırlıyoruz.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555

aldığım günden itibaren geçen 7 ayda 6 kaza yaptım. sonuncuda motorla birlikte kendimi de pert ettim. motoru yok pahasına sattım. ayağımdan da 3 ay fizik tedavi gördüm. zor kendime geldim.

istanbulda motorculara resmen trafikte dayak atıyorlar. taksiciler hobi olarak yoldan çıkarmaya çalışıyor. yolların rezilliği ve trafik ayrı dert. tabi kadın sürücüleri de unutmamak gerek. :)

son kazamda arabanın birinin hatası yüzünden kaza yaptım. ben havalarda uçup akabinde yerlerde sürünürken motorumun çarptığı arabadaki adam sadece bir gürültü duydu. 4 tekerden şaşmaycaksın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
aldığım günden itibaren geçen 7 ayda 6 kaza yaptım. sonuncuda motorla birlikte kendimi de pert ettim. motoru yok pahasına sattım. ayağımdan da 3 ay fizik tedavi gördüm. zor kendime geldim.

istanbulda motorculara resmen trafikte dayak atıyorlar. taksiciler hobi olarak yoldan çıkarmaya çalışıyor. yolların rezilliği ve trafik ayrı dert. tabi kadın sürücüleri de unutmamak gerek. :)

son kazamda arabanın birinin hatası yüzünden kaza yaptım. ben havalarda uçup akabinde yerlerde sürünürken motorumun çarptığı arabadaki adam sadece bir gürültü duydu. 4 tekerden şaşmaycaksın.
geçmiş olsun türkiyede motoırculara hiç saygı yok.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru

geçmiş olsun hocam. bende bugün aldım 2 kaza geçirdim önemli birşey yok ama kask ve motor elbisesi alıcam artık duamızı okuruz Allah ne verdiyse .
sizin motor modeli neydi hocam?

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
geçmiş olsun hocam. bende bugün aldım 2 kaza geçirdim önemli birşey yok ama kask ve motor elbisesi alıcam artık duamızı okuruz Allah ne verdiyse .
sizin motor modeli neydi hocam?

Sym fidlle 2

yolun en sağından pek gitmemeni öneririm. hem o kısımlarda rögar kapakları çok oluyor hem de araçlar sağ taraflarını hiç umursamıyor. Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Motorsikleti çok severim fakat kazalarda kurtulma şansı düşük.

Şu adamlar hata yapsa parçalarını toplarlar gibime geliyor :)

[video=youtube;uBm0hwFWznE]http://www.youtube.com/watch?v=uBm0hwFWznE[/video]

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ben hiç sağdan gitmedim orta yada soldan bisikletle bile birde ne verdiyse yağdır şeklinde giderdim...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555

cezayir falan heralde. böyle yollar varmıymış oralarda

brazilyaymış

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Sym fidlle 2

yolun en sağından pek gitmemeni öneririm. hem o kısımlarda rögar kapakları çok oluyor hem de araçlar sağ taraflarını hiç umursamıyor. Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.
Allah razı olsun hocam.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam adamlarda 1000 3000 dolar arası ekipman var inan düşseler sıyrık bile almazlar :)
o üstündeki kıyafetler benim motordan pahalı.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Allah razı olsun hocam.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam adamlarda 1000 3000 dolar arası ekipman var inan düşseler sıyrık bile almazlar :)
o üstündeki kıyafetler benim motordan pahalı.

Adamlar 300'ün üzerinde gidiyorlar 300 ile kaza yapsalar kurtulma şansları yok, düz alanda motor kaysa ona bir şey diyemem :)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Adamlar 300'ün üzerinde gidiyorlar 300 ile kaza yapsalar kurtulma şansları yok, düz alanda motor kaysa ona bir şey diyemem :)
hocam ben sanmıyorum birşey olacağını. çünkü kafalarında kask karbon fiber ateş etsen zarar görmez o derece.
giysileride bir hayli sağlam

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
hocam ben sanmıyorum birşey olacağını. çünkü kafalarında kask karbon fiber ateş etsen zarar görmez o derece.
giysileride bir hayli sağlam

o hızla kaza yapsalar bırak kasklarını tüm kıyafetleri karbon fiber olsa kurtulamazlar. topkapıda bu hızlarda giden bir motor kaza yapmıştı. olaydan pek geçmemişti yolum oradan geçiyordu şahit oldum. adam kaza yapıp savrulmuş, yol kenarlarındaki çelik halatlara çarpmış, o kadar şiddetli çarpmış ki vücudu halatlardan geçmiş kafası kalmıştı. :S

ben kaza yaptığımda hızım maksimum 50 km idi. 1 seneden fazla topallayarak gezdim.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
o hızla kaza yapsalar bırak kasklarını tüm kıyafetleri karbon fiber olsa kurtulamazlar. topkapıda bu hızlarda giden bir motor kaza yapmıştı. olaydan pek geçmemişti yolum oradan geçiyordu şahit oldum. adam kaza yapıp savrulmuş, yol kenarlarındaki çelik halatlara çarpmış, o kadar şiddetli çarpmış ki vücudu halatlardan geçmiş kafası kalmıştı. :S

ben kaza yaptığımda hızım maksimum 50 km idi. 1 seneden fazla topallayarak gezdim.
nickle kazanın alakası varmı hocam?

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26

Ben en son bir kadının arabaya arkadan çarptığını biliyorum. Daha büyüğünü de yaşamışsın. Büyük geçmiş olsun.

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Motorunuz hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler:)
cbr 125 başlangıç için ideal motordur motora iyi bakarsanız uzun yıllar size sıkıntı çıkarmaz
ben yaklaşık 8 senedir motor kullanıyorum sürmeyi 125cc 2 zamanlı motorla öğrendim şimdi ise 100cc scooter kullanıyorum.Allaha şükür şu ana kadar bir kaza geçirmedim umarım geçirmemde:)
fakat türk milleti bir gariptir adam motor sürmeyi bilmez sırf parası var millette hava atacak diye gider 1000cc lik motor alır,motora 30 bin 40 bin tl veriri ama kaska gelince 25 tl lik kask takar daha da kötüsü onu bile gereksiz görüp takmayan var.Adam ileri seviye motor sürüş eğitimlerini pahalı bulur ancak sırf daha fazla ses için motora 3000 bin tl lik egzoz takar.Avrupalı 125cc lik motorlar dünya turu yapar bizim millet 1200cc bmw lerle hafta sonu şile turu yapar onuda çok yorucu bulur:) sırf ego tatmini,gösteriş vb. sebeblerle her yıl her gün feci kazalar oluyor ölenlerin parçalarını ya bariyerlerde bulunur yada kamyon radyatöründe........neyse daha fazla uzatmayayım...Türkiye nin acı gerçekleri.....

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Motorunuz hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler:)
cbr 125 başlangıç için ideal motordur motora iyi bakarsanız uzun yıllar size sıkıntı çıkarmaz
ben yaklaşık 8 senedir motor kullanıyorum sürmeyi 125cc 2 zamanlı motorla öğrendim şimdi ise 100cc scooter kullanıyorum.Allaha şükür şu ana kadar bir kaza geçirmedim umarım geçirmemde:)
fakat türk milleti bir gariptir adam motor sürmeyi bilmez sırf parası var millette hava atacak diye gider 1000cc lik motor alır,motora 30 bin 40 bin tl veriri ama kaska gelince 25 tl lik kask takar daha da kötüsü onu bile gereksiz görüp takmayan var.Adam ileri seviye motor sürüş eğitimlerini pahalı bulur ancak sırf daha fazla ses için motora 3000 bin tl lik egzoz takar.Avrupalı 125cc lik motorlar dünya turu yapar bizim millet 1200cc bmw lerle hafta sonu şile turu yapar onuda çok yorucu bulur:) sırf ego tatmini,gösteriş vb. sebeblerle her yıl her gün feci kazalar oluyor ölenlerin parçalarını ya bariyerlerde bulunur yada kamyon radyatöründe........neyse daha fazla uzatmayayım...Türkiye nin acı gerçekleri.....
haklısın hocam cbr 125 almadım istanbulda temiz yoktu mondial mg superboy aldım görüntüsü açıkcası çok tatmin etti.
kask 200 300 tl lik almayı düşünüyorum daha sonra 1.500 e arai almayı düşünüyorum.
zamanla cbr'a geçicem inş. gönlümde her zaman en büyük yeri cbr alıyor :)

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
haklısın hocam cbr 125 almadım istanbulda temiz yoktu mondial mg superboy aldım görüntüsü açıkcası çok tatmin etti.
kask 200 300 tl lik almayı düşünüyorum daha sonra 1.500 e arai almayı düşünüyorum.
zamanla cbr'a geçicem inş. gönlümde her zaman en büyük yeri cbr alıyor :)
Hayalin Honda cbr 1000rr :) umarım hayaline kavuşursun fakat elindeki motorla en az 10 bin km yapman gerek tecrube için daha sonrada motoru yavaş yavaş büyütmek gerek Mesela önce cbr 125 daha sonra 250cc sonra 600cc sonrada 1000cc şeklinde yavaş yavaş yükseltmek gerek siz 125cc den birden 1000cc lik motora atlarsanız sonunuz %90 ölüm olur:( örnekleri çok neden mi çunku 125cc bir motor max 15 hp iken binliklerin en garibanı bile 150 hp,125cc motorlar ortalama 120-130km hıza ulaşabilirken 1000 lik bir motor 20-30sn de 300 km surata cıkar tecrübesiz bir kullanıcıda yüksek hızlarda ufak bir hatandan ölüme gider