Aliexpress ve Yurtdışından telefon alımı

Bu konuyu okuyanlar

ncan98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yurtdışından telefon siparişi vereceğim. Link
Türk alanlar var yazıyor ama inandırıcı değil:thumbdown: Eğer böyle bir imkan varsa gümrükte bir sıkıntı olur mu
Yada ben yazın bulgaristana vs gidiyorum. Orasının adresini versem ordan getirsem buraya telefonu problem olur mu:confused1: Şimdiden teşekkürler..

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aliexpress ile ilgili teknoseyirin incelemesi var izle en fazla 50 dolarlik alışveriş yapın oradan diyor

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
50 dolar v.s. üstü gümrüğe takılıyor, yasa gereği. Ufak şeyleri alabilirsiniz.

smtyldz2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aliexpress ebay amazon gibi pek değil yılda 5 alışveriş hakkın aliexpresste pek geçerli değil hemen hemen kanun açığı ile giriyor diyebilirim satıcıya paketleme ücretlrndirme için iletişime geçersen geçer diyebilirim ama riske girme derim
Saygılar

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kutu üzerine MP4 çalar yazdırıp ya da gift yazdırıp ya da telefonu Parça Parça gönderilmesini isteyip gümrüğe takılmadan geçiren insanlar varmış. Ne kadar dogru bilmiyorum ama yasa gümrükten telefon Geçmez diyor.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
50 dolar üstü her zaman gümrüğe takılmıyor. gelen ürün, kutu boyutu ve gönderenin paketin üstüne ne yazdığı önemli. telefonda falan sorun çıkabilir. ama her 50 dolar üstü üründe sorun çıkmıyor

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
100$ 24 Parça çerçeve takimi sipariş ettim gelir inşallah:)

xtrem06

Top-notch Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
xray var arkadaşlar artık telefon getirmek çok daha zor ister gift ister mp4 ne yazarsanız yazın çok zor geçmesi

vinlice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba!turizimde çalıştığım için az çok yabancı dileri öğrendim ve yorumarda bulunan özelikle rusça yazılan şikayetlerde telefonu sahte oldugunu kasanın çizik olduğunu ve içindeki androidin sadece lg deki sisteme benzedigini.Düşünün ve alın..ha bu arada ben de mini sd cartlar almıştım 30 tane hepside sahte çıktı...