Ali Koç’un Yargıyı Tehdit Etmesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç’un yargıyı tehdit etmesi hakkındaki düşünceleriniz nedir?

“Siz taraftarlara şu an sokakta ihtiyaç yok. Ama Yargıdan kabul edemeyeceğimiz bir karar çıkarsa, sabrımız yine test edilirse o zaman size ihtiyacımız olacak.”

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Ali Koç gibi efendi ve saygılı bir adamın bile sözleri bazı yerlere çekiliyorsa bu ülkede herkesin çekilir. Orada kast ettiği şey taraftarın 3 temmuz ve bugün olduğu gibi desteğini istemesidir yoksa Ali Koç gibi bir adam neden yargıyı tehdit etsin.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hangi yargı ?

JaKeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ali Koç ile fenerbahçe dahda başarısız olucak.(Galatasaraylıyım)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Tehdit olduğunu zannetmiyorum

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
yargı sadece senin lehine karar verirse mi adildir? yargı dediği neyin yargısı bilmem ama bu alenen tehdit yahu. taraftarlığınız gözünüze perde mi indirdi?

Son düzenleme:

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Tehdit ile uzaktan yakından alakası yok. Başkan eğer ihtiyaç olursa 3 temmuz'da olduğu gibi Fenerbahçe'ye sahip çıkın diyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Cidden şu lafları tehdit olarak algılıyorsanız artık diyecek söz yok yani. Bunun taraftarlıkla alakası yok adam orada 3 temmuz ve başkanlık sürecinde olduğu gibi taraftardan destek bekliyor yoksa çıkın sokağa yakın geçin diyecek hali yok ya. Şu ülkede kulüp başkanlığına menfaat açısından ihtiyacı olmayan çok az kişi var ve Ali Koç da onlardan birisi.

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Şu adamın onca güzel sözlerinden bunu mu çıkardın? Ortalığı karıştırmaktan başka bişey yapmıyorsunuz..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ali KOÇ başkan, Fenerbahçe şampiyon...
Gerisi teferruat! :)

Sözlerinin yargıyı tehdit gibi bir amaç taşıdığı kanaatinde değilim.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Pireyi deve etmek bu muydu?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Öyle bir ülke haline geldik ki nefret ve öfke imparatorluğu kuruldu resmen. Şuan Atatürk çıksa gelse ona bile kulp bulacak insan çok. Bu ülkede herkes bir başkasını eleştirir ama kimse ben kimim ve ne yapıyorum diye öz eleştiri yapmaz.
Şu an had safhada kutuplaşma var,
her ne hikmetse neredeyse her kutuplaşma, bir siyasi ideolojinin bir nedeni veyahut bir sonucu oluyor. Bunu görebilmek çoğu zaman zor çünkü öz değerlerimiz dolaylı veya doğrudan buna alet ediliyor, yıpratılmaya çalışılıyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yahu bırakın bu ağızları lütfen, yok ülke bölünmüş, yok millet birbirine düşman olmuş, kutuplaşmış falan filan... Ben 60'lı, 70'li yılları görmüş yaşamış biriyim. Kusura bakmayın da siz kutuplaşmanın, bölünmenin ne olduğunu falan bilmiyorsunuz ve görmediniz. Her gün yatağa yattığımızda "Bugün de sıyırdık mermilerden" diye şükrederdik.

Lakin maksadınız her halükarda ve hemen her konuyu getirip Tayyip ERDOĞAN'a bağlamanız, her bir mevzuyu onu karalamak, kötülemek için kullanmanız hakkaten sıkmağa başladı.

Tayyip ERDOĞAN'ın kimseyi böldüğü falan yok kardeşim, ama sizler bölüyorsunuz, sürekli o insanları suçlayarak, aşağılayarak ve binbir türlü karalamalarla bölüyorsunuz.

Sıkıldım cidden.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar konu dışına çıkmayalım, konu neden siyasete doğru gidiyor? Bunun uyarısını daha ne kadar yapalım?

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Harikasın kardeşim, ne ki bu ince ironi anlaşılabilmiş midir, yerine ulaşmış mıdır orasını pek bilemedim işte! :D

Sadece senle ilgisi yok abi senden önce yazanlar içinde bu mesajı yazdım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
iyiki FB'ye başkan oldu yanlışlıkla Cumhurbaşkanlığına aday olsa ayvayı yedi...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Arkadaşlar konu dışına çıkmayalım, konu neden siyasete doğru gidiyor? Bunun uyarısını daha ne kadar yapalım?
Merhaba,
Bu mesajın muhataplarından biri benim muhtemelen.
Konu başlığındaki soru ve konu içeriği itibari ile Futbol başlığı altında nasıl tartışılabilir ki?
Yahu bırakın bu ağızları lütfen, yok ülke bölünmüş, yok millet birbirine düşman olmuş, kutuplaşmış falan filan... Ben 60'lı, 70'li yılları görmüş yaşamış biriyim. Kusura bakmayın da siz kutuplaşmanın, bölünmenin ne olduğunu falan bilmiyorsunuz ve görmediniz. Her gün yatağa yattığımızda "Bugün de sıyırdık mermilerden" diye şükrederdik.

Lakin maksadınız her halükarda ve hemen her konuyu getirip Tayyip ERDOĞAN'a bağlamanız, her bir mevzuyu onu karalamak, kötülemek için kullanmanız hakkaten sıkmağa başladı.

Tayyip ERDOĞAN'ın kimseyi böldüğü falan yok kardeşim, ama sizler bölüyorsunuz, sürekli o insanları suçlayarak, aşağılayarak ve binbir türlü karalamalarla bölüyorsunuz.

Sıkıldım cidden.
Şu mesajı ortaya koymuşsunuz ancak konuda bu dediklerinizi yazmış olan bir üye yok.
Sıkıldığınızı belirttiğiniz için bu yazdıklarınızı hissiyatla yazdığınızı düşünmek istiyorum.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Konu siyaset bölümünde olmadığı için kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...