Ali Koç’un Yargıyı Tehdit Etmesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyiki FB'ye başkan oldu yanlışlıkla Cumhurbaşkanlığına aday olsa ayvayı yedi...

Arkadaşlar konu dışına çıkmayalım, konu neden siyasete doğru gidiyor? Bunun uyarısını daha ne kadar yapalım?
Merhaba,
Bu mesajın muhataplarından biri benim muhtemelen.
Konu başlığındaki soru ve konu içeriği itibari ile Futbol başlığı altında nasıl tartışılabilir ki?
Yahu bırakın bu ağızları lütfen, yok ülke bölünmüş, yok millet birbirine düşman olmuş, kutuplaşmış falan filan... Ben 60'lı, 70'li yılları görmüş yaşamış biriyim. Kusura bakmayın da siz kutuplaşmanın, bölünmenin ne olduğunu falan bilmiyorsunuz ve görmediniz. Her gün yatağa yattığımızda "Bugün de sıyırdık mermilerden" diye şükrederdik.

Lakin maksadınız her halükarda ve hemen her konuyu getirip Tayyip ERDOĞAN'a bağlamanız, her bir mevzuyu onu karalamak, kötülemek için kullanmanız hakkaten sıkmağa başladı.

Tayyip ERDOĞAN'ın kimseyi böldüğü falan yok kardeşim, ama sizler bölüyorsunuz, sürekli o insanları suçlayarak, aşağılayarak ve binbir türlü karalamalarla bölüyorsunuz.

Sıkıldım cidden.
Şu mesajı ortaya koymuşsunuz ancak konuda bu dediklerinizi yazmış olan bir üye yok.
Sıkıldığınızı belirttiğiniz için bu yazdıklarınızı hissiyatla yazdığınızı düşünmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...