Algoritma Geliştirme ve Programlamaya Giriş Eğitimi

Bu konuyu okuyanlar

dell9989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar daha önce hazırlamış bulunduğum bir eğitim var. Temel düzeyde algoritma nasıl geliştirilirden başlayarak ileri seviyeye doğru ilerletiyorum. Her sorunuz için istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Detayları aşağıya bırakıyorum. Biri kuponlu diğeri kuponsuz olmak üzere 2 tane link bıraktım. Fiyatlarını da yazdım.

Kursun genel içeriğinden bahsedecek olursak, öncelikle algoritma geliştirmenin temellerini öğreneceğiz. Ardından ileride yazılmış olan kodları anlamanız için python ile ilgili bilgiler vereceğim. Temel kısımları tamamladıktan sonra asıl konumuz olan algoritma geliştirme kısmına geçmiş olacağız. Algoritma geliştirme kısmında Akış diyagramı(ileriki derslerde açıklayacağım) ile geliştirdiğimiz algoritmanların, daha önce benim tarafımdan koda dökülmüş python kodlarında karşılıklarını inceleyeceğiz. Ne yazık ki bunu yaparken kodlama öğrenmeyeceksiniz. Bu eğitimin temel amacı olan algoritmaların somut hallerini de görmeniz adına böyle bir çözüm yolu ürettim. Algoritmaların yanında hazırlamış olduğumuz kodlarda yapılan işlemleri adım adım açıklayan kodlar bulunacak.

Detaylara inecek olursak bu eğitim ile algoritma geliştirme konusunda uzmanlaşacaksınız. 1. ve 2. adım sayılabilecek uygulamalarla kendinizi geliştirip, gerçek hayat örnekleriyle tüm bilgilerinizi kullanarak üst düzey algoritmalar geliştirebileceksiniz. Temel düzeydeki python kodlarıyla da kodların işleyişi hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Eğitime gitmek için tıklayın(İndirimli link 24.99 TL).
Eğitime gitmek için tıklayın(Kupon kodu olmadan 39.99 TL).