Alex'ten Aykut Kocaman'a "Kıskançlık" Göndermesi!

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Kocaman'a bomba gönderme!

Spartak Moskova karşısında 90 dakika kulübede bekleyen Brezilyalı yıldız Alex, Twitter’da yedek kalmasıyla ilgili bir soruya, "Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık" yanıtını verdi. Alex daha sonra tweet'i sildi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spartak Moskova karşısına sürdüğü 11’de savunmayı ön planda tuttu. Bu taktiğin gereği olarak kaptan Alex’i yedek kulübesine oturtan Kocaman, Krasic gibi yıldızlarına da 11’de görev vermedi. Gökhan Gönül’ün takıma katılmasının ardından Orhan kendini kenarda bulurken, savunmanın önünde Selçuk-Mehmet Topal ikilisi tercih edildi. Sol açık olarak Sow’u düşünen Kocaman, Kuyt’ı ise tek forvet olarak sahaya sürdü. Sarı-lacivertlilerin hocası, Semih’i 18 kişilik kadroya bile almazken, tercihini Bienvenu’den yana kullandı.

“TEK KELİMEYLE KISKANÇLIK”

Aykut Kocaman’ın taktik tercihinde ilk 11’de yer alamayan Alex, bundan hiç memnun kalmadı. Alex ısınmaya bile çıkmazken, yedek kulübesine geldiğinde düşünceli ve sinirli olması dikkatlerden kaçmadı. İkinci yarıda Krasiç, Caner ve Bienvenu’ye şans tanıyan Aykut Kocaman’ın 90 dakika yedek beklettiği Alex maçtan sonra Twitter’dan Kocaman'a şok sözlerle yüklendi.

Brezilyalı bir vatandaşıyla sohbet eden tecrübeli futbolcu, maçta yedek kalmasyla ilgili soruya, “Bir gün sana anlatırım. Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık. Neden beni yedeğe çekti anlamadım. Zamanla hikayenin tamamını sana anlatırım” ifadelerini kullandı.

769962_151f8e1100f4e86317c9672e2b451db1.jpg

BİR AÇIKLAMA DAHA

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Brezilyalı yıldız bir açıklama daha yaptı. Alex, "Hocanın kararlarına hep saygılıyım ve hiç sorgulamadım. Her şeyden önemli olan Kulüp ve hedefleridir. Ve lütfen Portekizce yazdıklarımı tercüme etmeye çalışıp, kelimelerin gerçek anlamlarını yitirmesine izin vermeyin. Teşekkür ederim" dedi. Alex daha sonra attığı ilk tweet'i sildi.

769962_6e26cdfa248a7b69f4614d256c4bba99.jpg

Kaynak

adonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük FENERBAHÇE camiasının iç sorunudur varsa birşeyler kendi içinde çözülür.herkezin işi gücü FENERBAHÇE olmuş

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Alex: "Hocamızın verdiği kararları eleştirmem mümkün değil"

2012-07-25_alx446.jpg

"Son zamanlarda hocamızın kararları üzerine yapılan ve benim yaptığım söylenen yorumlar hakkında bir şeyler söylemek istiyorum.

Herkes benim açımdan net olarak şunu bilsin ki; hiçbir şekilde benim hocamızın verdiği kararlar hakkında ne yorum yapmam, ne de bu konuda herhangi bir eleştiride bulunmam mümkün değildir. Hocamızın her türlü kararına sonuna kadar saygı duymakla birlikte; bununla ilgili yorum yapma hakkı da bende değildir. Bu yüzden kamuoyunu aydınlatmak adına da ben de bunları söylemek istiyorum.

Ayrıca Twitter ya da sosyal medya üzerinden mesaj göndermek gibi bir özelliğim kesinlikle yok, Aykut Hocamızla yaptığımız bir görüşme oldu.

Vaslui maçından önce, bu görüşmede birbirimize tüm düşüncelerimizi medeni bir şekilde aktardık. Ayrıca internet ya da Twitter üzerinden ya da internet üzerinden birbirimize mesaj göndermek ihtiyacımız yok. Çünkü gün be gün burada birbirimizin yüzüne bakan insanlarız. Bir şey söyleme ihtiyacımız olduğunda da bunu Romanya’da yaptığımız gibi karşılıklı, yüzyüze oturur konuşarak yaparız. İnsanlar şunu net olarak bilmelidir ki; burada önemli olan Alex ya da başka isimler degil, önemli olan tek bir isim altında toplanmamızdır ve o da "Fenerbahçedir"

Buradaki tüm çalışmalar, bütün yapılanlar Fenerbahçe için yapılır.Taraftarımız bize destek veriyor ve biz de bu destek olduğu sürece takımımız için çalışmaya devam ediyoruz ve devam edeceğiz."

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
konu aydınlandığına göre sorun kalmadı kapatılabilir bence. [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION]

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
konu zaten hep aydınlıktı. alex de açıklamada yazdıklarını inkar etmemiş.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Alex: "Hocamızın verdiği kararları eleştirmem mümkün değil"

2012-07-25_alx446.jpg

"Son zamanlarda hocamızın kararları üzerine yapılan ve benim yaptığım söylenen yorumlar hakkında bir şeyler söylemek istiyorum.

Herkes benim açımdan net olarak şunu bilsin ki; hiçbir şekilde benim hocamızın verdiği kararlar hakkında ne yorum yapmam, ne de bu konuda herhangi bir eleştiride bulunmam mümkün değildir. Hocamızın her türlü kararına sonuna kadar saygı duymakla birlikte; bununla ilgili yorum yapma hakkı da bende değildir. Bu yüzden kamuoyunu aydınlatmak adına da ben de bunları söylemek istiyorum.

Ayrıca Twitter ya da sosyal medya üzerinden mesaj göndermek gibi bir özelliğim kesinlikle yok, Aykut Hocamızla yaptığımız bir görüşme oldu.

Vaslui maçından önce, bu görüşmede birbirimize tüm düşüncelerimizi medeni bir şekilde aktardık. Ayrıca internet ya da Twitter üzerinden ya da internet üzerinden birbirimize mesaj göndermek ihtiyacımız yok. Çünkü gün be gün burada birbirimizin yüzüne bakan insanlarız. Bir şey söyleme ihtiyacımız olduğunda da bunu Romanya’da yaptığımız gibi karşılıklı, yüzyüze oturur konuşarak yaparız. İnsanlar şunu net olarak bilmelidir ki; burada önemli olan Alex ya da başka isimler degil, önemli olan tek bir isim altında toplanmamızdır ve o da "Fenerbahçedir"

Buradaki tüm çalışmalar, bütün yapılanlar Fenerbahçe için yapılır.Taraftarımız bize destek veriyor ve biz de bu destek olduğu sürece takımımız için çalışmaya devam ediyoruz ve devam edeceğiz."

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi

Fenerbahçeye zarar verebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar, çamur at izi kalsın hesabı...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
ya kavgalık bir durum yok... yazmış da olabilir. büyütecek bir durum yok.
basın da yer aldıysa birileri de burada konuyu açabilir, bunda garipsenecek, kızılacak bir durum yok.

hepimiz insanız, aleX'in yerinde olsam belki ben de aynı şeyleri yazabilirdim, ama yine onun yaptığı gibi de silerdim.
çünkü insan doluyor bazen, duygularını zaptedemiyor...
bunlar normal insani duygular...

alex sadece fenerbahçenin bir futbolcusu değil, aynı zamanda fanatik bir fenerbahçe sevdalısıdır.
bazen bizim aykut için düşündüğümüz, yazdığımız olumsuz duygularımızı o da bir insan olarak duyuyor, hissediyor.
o her zaman duygularına gem vurmak zorunda ise de, bazen böyle ruhi patlamalara engel olamayabiliyor insan.

hata yapmak da, pişman olmak da biz insanlara mahsus bir haslet.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
alex'i harcama telasindaki insanlarin abartmasi herkes kendi isine baksin.