Alex'in Açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Fenerbahçe'den ayrılmamla ilgili olarak gelişen olayları açıklığa kavuşturmak için böyle bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Cumartesi akşamı Kasımpasa'ya 2-0 yenildik. Maç sonrası teknik direktörümüz soyunma odasına geldi ve istifa etti, bir yönetici birşeyler söyledi, başkan geldi, o da birşeyler söyledi. En son olarak da futbolcular konuştular. Meselenin en üzücü tarafı ise o konuşmaların hiçbiri futbolla alakalı şeyler değildi.

Pazar günü normal antrenmana katıldım. Pazartesi günü ise tesislere gittiğimde teknik direktörün odasına çağrıldım ve benim kadro dışı bırakıldığımı söyledi. Bunun karşısında da bir futbolcunun kadro dışı bırakılması için ancak disiplin kurallarına aykırı bir tavır olması gerektiğini ileri sürdüm. Ancak böyle bir durum yoktu, olamazdı da bundan dolayı asıl sebebi öğrenmek istedim.

Teknik direktör bunun karşısında "Ben teknik direktörüm ve takımın liderliği bende. Ama sen çok büyüksün ve kuvvetlisin. Seni planlarım içerisine alamam, bundan dolayı böyle bir karar aldım" dedi.

Bunun karşısında benim cevabım çok basit oldu. "Tamam öyleyse. Bazı kararların alınması gerekiyor, ama ben başkana gideceğim, bakalım o ne diyor bu duruma" dedim.
Başkanın odasına 16:15'de girdim, ve 16:18'de de çıktım. 8 yıllık kulüp tarihinde ki varlığıma 3 dakikada karar verdi.

Başkan "Evet, konuşabilirsin" dedi. Ben de "Teknik direktörün kadro dışı bırakılmamla ilgili kararını nasıl değerlendirdiğini sordum."

Karar senin! İstersen ayrı çalışırsın istersen gidersin" şeklinde cevap verdi benim eski başkanım. Böylece de bitti. Zaten onlar istedi diye ayrı çalışmam veya benim takım içinde ki varlığımdan endişelenmelerinden dolayı da böyle bir karar veremem.

Pazartesi günü bir basın açıklaması yapacağım ve böylece Fenerbahçe taraftarına daha açık olacağım. Brezilya'ya gidebilmem için bunları açıkca anlatmak zorundayım.

Alex

Kaynak: http://www.alex10.com.br/tr/pessoal/falaalex.asp?id=537

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alex sevdiğim bir futbolcuydu...

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Alex gitti.Bakalım Aykut şimdi yenilgiyi kimin üzerine atacak, yine ne bahaneler uyduracak.8 yıllık futbolcuyu sebepsiz, nedensiz yere kadro dışı bırakdılar.Alex olmadan geçen maçlarımızı biliyoruz.Bakalım şimdi ne olacak.

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alex gitti.Bakalım Aykut şimdi yenilgiyi kimin üzerine atacak, yine ne bahaneler uyduracak.8 yıllık futbolcuyu sebepsiz, nedensiz yere kadro dışı bırakdılar.Alex olmadan geçen maçlarımızı biliyoruz.Bakalım şimdi ne olacak.

Fener zorlanacak...

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bir galatasaraylı olarak yakından takip ediyorum üzüldüm açıkçası. Aziz Yıldırım'dan beklemediğim hareketlerde bulunmuş alex'in konuşmasına göre.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Teknik direktör bunun karşısında "Ben teknik direktörüm ve takımın liderliği bende. Ama sen çok büyüksün ve kuvvetlisin. Seni planlarım içerisine alamam, bundan dolayı böyle bir karar aldım" dedi.ne kadar saçma bi kelime etmiş ee tamam işte kuvvetli adam takıma güç katar mal hoca bu sende biliyorsun bakalım zamanla alex in gidişi takımı nasıl etkileyecek merak ediyorum

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Soğudum resmen takımdan yine yeniden en büyük Ankaragücü diyorum :D

Reaksiyon puanı
10,324
aykut denen antrenör bozması alex'i göndermekle aslında önce kendini göndermiş oldu. çünkü bundan sonra en ufak olumsuz bir durumda milyonlarca fenerbahçelinin hıncı, öfkesi onun üzerine kusulacak. yahu anlamadığım şey, bu adam bunu anlamayacak kadar aptal mıydı sahi?

artık bundan böyle AA çetesi keskin bir diken üzerinde oturacaklar, rakip yarı alanı her geçişinde o diken sürekli onların k.çlarına (okuyucudan binler kez özür ile, mazur görün, başka türlü izahı yok çünkü) batacak.

Artık size rahat, huzur yok AA çetesi!

not: AA (anadolu ajansından bahsetmediğimi anlıyorsunuzdur)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ee hadi bakalım şimdi Aleks'ide Fenerbahçe düşmanı ilan edersin sevgili nefret ve kibir dolu Aziz başkan. Bakalım senden ne zaman kurtulacak bu türk futbolu... Bu sefer bunları hangi cemaate ihale eder acaba...