ALCATEL İDOL 4

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shizofhiren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar alcatel idol 4 telefon aldım ama telefon 4,5 g de arama yapmıyor.

turknavy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Telefonlar arama yaparken 3g yada 2g ye geçerler zaten

turknavy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Özür dilerim kardeş O zaman ben yanlış anlamışım muhtemelen telefonda bir sıkıntı var yada arama ayarlarını falan bi kontrol edermisiniz

Shizofhiren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özür dilerim kardeş O zaman ben yanlış anlamışım muhtemelen telefonda bir sıkıntı var yada arama ayarlarını falan bi kontrol edermisiniz

Her seyini kontrol ettim yeni tel daha olmadi servisi ile goruscem olmadi iade edecegim guncelleme felan gelicek duzelcek derlerse bu şekil kullanirim bakalim

Shizofhiren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle bişey yok eğer 4g çekiyorsa 4g şebekesi üzerinden arama yapılır...

türknavy arkadaşın sölediğini de yapsa kabulumde 4 den arama yapıp 3 g ye düşşe arama onu da yapmıyor.
birde şarja takınta bildirim lambası direk yanıyor kapanmıyor hiç bende şarj da iken hafif uyku moduna aldım telefonu led öle kapandı anlamadım :p

Shizofhiren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alcatel türkiye ile görüştüm isterseniz telefonu başka cihazla değiştiriniz dediler.
telefon güzel de ne yapsam kullansammı değiştirsemmi.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Alcatel türkiye ile görüştüm isterseniz telefonu başka cihazla değiştiriniz dediler.
telefon güzel de ne yapsam kullansammı değiştirsemmi.
Hocam yanlış anlamayın ama hattınızı 4g ye açtırdınız mı, hani 3g model bir telefondan geçtiyseniz bu telefona o ihtimali atlamış olabilirsiniz diye düşündüm.Eğer hattınızın 4g sini aktif ettiyseniz bu dediklerimi dikkate almayın.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir. Mesaj içerikleri tamamı kalın veya büyük olmamalıdır.

Forum Kuralları

Kurallari okuduktan sonra konuyu tekrar açınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar