Akrabam Pc mi Parçalamış

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.
ee pc deki bilşenlerde para versinler bileşen parçalarının paralarını hellaleşelim de ne güzel çocuk evi yaksın çocuk ....
Of offffof
Mesaj otomatik birleştirildi:

Madem polis de bir şey yapmıyor siz de aynı şekilde pc sini telefonunu eğer telefonu çok değerli değilse başka bir elektronik cihazına çekiç atın. Aynı zararın biraz fazlasına uğrasınlar.
Ya neye uğrasınlar ki... Sonra bana diyolarki kac ysinda adamsin yakisiomu bu

Babası nı aradım bizim Pc verek diyo Allah Allah

ishak042

Doçent
Of offffof

Ya neye uğrasınlar ki... Sonra bana diyolarki kac ysinda adamsin yakisiomu bu
Senin bilgisayarın gitmiş, sana kaç yaşında adamsın demeleri mi koyuyor? İsterse 50 yaşında ol intikam alınmalı. O zaman gelsin çocuk evi yıksın sonra da desinler daha bu çocuk...

kmurat

Dekan
Reşit olmayanların kusurlarından velileri sorumlu. Mahkemeye git, tazminat davası aç. Dava sonuçlandığında o mahkeme karaı ile icra müdürlüğüne git, zararın neyse tahsil etsinler. (Biraz uzun süren bir süreç, ama en doğrusu böyle)

çocukla konuş niye yaptığını öğrençocuğu dövmek çözüm olmaz görüntüsü var.

epsilon06

Doçent
Niye inanasım gelmedi bilmiyorum ama konu sahibi de çocuk gibi geldi gerçek bile olmayabilir... Geçmiş olsun.

Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.
Niye inanasım gelmedi bilmiyorum ama konu sahibi de çocuk gibi geldi gerçek bile olmayabilir... Geçmiş olsun.
Hocam lütfen konudan çıkarmısınız asıl çocuk olan belli pp fotosuna bakmayalım.

Reşit olmayanların kusurlarından velileri sorumlu. Mahkemeye git, tazminat davası aç. Dava sonuçlandığında o mahkeme karaı ile icra müdürlüğüne git, zararın neyse tahsil etsinler. (Biraz uzun süren bir süreç, ama en doğrusu böyle)
Hocam benim geceden beri gözüme uyku girmedi.Tazminat davası açsak o senin amcan hiç yakışıyormu ? Diyecekler

Hocam en iyisi altlarında Mazda 323 var piyasası 15.000 20.000 arası onu almaya çalışacagım benim Pc nin daha iyi olur hiç değilse bi RTX 2080 olur 😨

Sorun- senin bilgisayarın benimkinden iyiymiş - böyle imiş
Evet hocam ben zamanında ona zamanında nekadar iyilikler ettim.
2013 yılında Modern Warfare 3 oynasın diye ona Pc topladım. 1 GB Ekran Kartı 4Gb Ram .O Pc yandı dediler ama yine böyle olaylar dönmüş olabilir.
Sonra ona notbook,giysi,oyuncak vs hepsini ben aldım.Ne demişler besle kargayı oysun gözünü.

Son Dakika Babası çocuğu hastanelik etmiş.Bacağı kırık kol çıkık ayakta çatlak var kafası kanıyodu ben gittinmde götürdüm hastaneye

Son düzenleme:

epsilon06

Doçent
Hocam lütfen konudan çıkarmısınız asıl çocuk olan belli pp fotosuna bakmayalım.

Hocam benim geceden beri gözüme uyku girmedi.Tazminat davası açsak o senin amcan hiç yakışıyormu ? Diyecekler

Hocam en iyisi altlarında Mazda 323 var piyasası 15.000 20.000 arası onu almaya çalışacagım benim Pc nin daha iyi olur hiç değilse bi RTX 2080 olur 😨

Evet hocam ben zamanında ona zamanında nekadar iyilikler ettim.
2013 yılında Modern Warfare 3 oynasın diye ona Pc topladım. 1 GB Ekran Kartı 4Gb Ram .O Pc yandı dediler ama yine böyle olaylar dönmüş olabilir.
Sonra ona notbook,giysi,oyuncak vs hepsini ben aldım.Ne demişler besle kargayı oysun gözünü.

Son Dakika Babası çocuğu hastanelik etmiş.Bacağı kırık kol çıkık ayakta çatlak var kafası kanıyodu ben gittinmde götürdüm hastaneye
Doğru 😊

Warrior_1905

Üyecik
Hocam bu şaka falan demi? Konuyu okurken kafam yandı resmen.
Çocuğun akli dengesinin yerinde olduğunu düşünmüyorum şahsen. Bunu normal bi insan yapmaz çünkü.
Neyse geçmiş olsun ne diyeyim. Bundan sonra biraz daha dikkatli olursun artık..

Hocam boşa uğraşma mahkemeye git mala zarardan hapis cezası bile alır. Ben bile çok üzüldüm hocam, ben bile sinirlendim. Çocuk ta bir anormallik mi var?

o bilgisayar bende olsa onu kanepeye kilitler şifre mekanizması yapar 10000 tane şifre koyardım.

o bilgisayar bende olsa onu kanepeye kilitler şifre mekanizması yapar 10000 tane şifre koyardım.

Hocam boşa kendini üzme. Olan olmuş, kafa eskitmeye değmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter