AKK Düzenlemesinden Sonraki İnternet Hızları [Mayıs 2017]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bloother

Rektör
Unutmuşum özür diliyorum.
Kaynak : Tarifeler - İnternet | Kablo
Bunlar Türksat'ın tarifeleriymiş. Sanırım bunların müşteriye ihtiyacı yok.

Ben hâlâ Superonline paketlerinin gerçek olup olmadığını merak ediyorum. Hazırlanan görseller gerçek mi? Yoksa hazırlandı mı?

Ayrıca Superonline'ın mevcutta zaten kotalı paketleri var. Tutup bunları önümüze getirmeyiniz. Benim tek öğrenmek istediğim şey bu ortaya atılan iddianın gerçekçiliği.. Eğer gerçek değilse, bu kadar kolay mı insanları kandırmak? Onu merak ediyorum..

deaw

Asistan
Bunlar Türksat'ın tarifeleriymiş. Sanırım bunların müşteriye ihtiyacı yok.

Ben hâlâ Superonline paketlerinin gerçek olup olmadığını merak ediyorum. Hazırlanan görseller gerçek mi? Yoksa hazırlandı mı?

Ayrıca Superonline'ın mevcutta zaten kotalı paketleri var. Tutup bunları önümüze getirmeyiniz. Benim tek öğrenmek istediğim şey bu ortaya atılan iddianın gerçekçiliği.. Eğer gerçek değilse, bu kadar kolay mı insanları kandırmak? Onu merak ediyorum..
Şu an için bu iddialar Kablonet için doğrulandı diyebiliriz. Fakat Kablonet'in tek başına böyle bir karar alacağını zannetmiyorum. Her şeyi 2 Mayıs günü tam olarak anlayacağız. Böyle bir şey kabul edilemez.

SODiMM

Gurular Gurusu
Yasaklı
Onursal Üye
Bugün modemi kapatıp açtıktan sonra ayın biri olduğu için AKK sıfırlanmıyorsa yani internet hızınızda artış olmuyorsa bence internetinizde sıkıntı var. Geçmiş olsun. İnşaAllah internet hızınız düzelir.

Bloother

Rektör
Buyrun durum tamamen burada anlattıkları gibi.

Ben bunların, bu konularda bu kadar bilgisiz olduklarını bilmiyordum açıkçası. Bu video sayesinde öğrenmiş oldum.

Türk.Net'te gösterdiği paketler de, müşteri alımına kapalı olan paketler. Daha okuduklarını anlamaktan acizler gariplerim..
Screenshot_20170501-132320.png

stat counter