Akk 1 mbps hıza devam..

Bu konuyu okuyanlar

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
arkdaşlar bu hızın 3 mpbs olması için herhangi bi başvuru filan yapacakmıyız yoksa 1 agustosta otomatik olarak herkesin 3 mpbs yemi ayarlanacak ?
Bende Süperonline Fiber kullanıyorum.
Herhangi bir başvuruya gerek yok.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
kağıt üzerinde var ama uygulamıyorlar en azından bende böyle bir uygulama yok günde zaten 40 gb civarı veri indiriyorum sen düşün :D

TheMuyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kağıt üzerinde var ama uygulamıyorlar en azından bende böyle bir uygulama yok günde zaten 40 gb civarı veri indiriyorum sen düşün :D

hadi ya bizdemi oraya geçsek
şimdi oraya geçsem kota gelirmi yoksa sadece sanamı özel acaba bu :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla kesin bir şey demek güç ama arkadaşımda kullanıyor onda da öyle bir sorun yok. Birde farklı ilçelerdeyiz :)

PcMaKeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne tt net nede superonline ikisde paracı en iyisi sömürmeye devam

locopoco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Superonline fiber abonesiyim. Dun kotamı bitirdim hızım 1 mbite düştü. Bugün tekrardan baktığımda hızım 3 mbit. Torrent dosya indiriyorum stabil olarak 2 saatir 300-350 arası download yapmaktayım. Eğer bir yanlışlık yok ise 3 mbite cıkardılar akkyı.

dirent

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Superonline fiber abonesiyim. Dun kotamı bitirdim hızım 1 mbite düştü. Bugün tekrardan baktığımda hızım 3 mbit. Torrent dosya indiriyorum stabil olarak 2 saatir 300-350 arası download yapmaktayım. Eğer bir yanlışlık yok ise 3 mbite cıkardılar akkyı.

Kontrol ettim doğru. Gerçi 4 saat falan kaldı öbür aya girmeye ama eğer şu an için 1 Mbit olarak kullanan varsa modemi kapatıp açsın.
Hız Download: 3 Upload: 1 mbit olarak değişiyor.
Sanırım Superonline fiber de artık akk sonrası 3 Mbit'e geçti.

53cagri53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten 8mbps zor veriyorlar 1 mbps yolda gelirken kötü mbps lere takılıp uçup gidiyor :D

ama şuda gerçek bizim internet hızımız almanyadan biraz daha ilerde almanyada şuan fiber yok yeni yeni döşüyorlar işte

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
en pahalı benzin bizde en pahalı internet bizde lan bu ne arkadas bari sınırsız olsa
bide utanmadan sınırsız* yazıyorlar yıldızıda koyuyorlar altta da minnacık akk 50 gb sonra hızınız iner felan filan :(

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
:D :D
2158691928.png