Akıllı Telefonların Sar Değerleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kadirirdem

Dekan
genelde samsung düşük iphone lar yüksek saglık açısından oldukça önemli.....

CorvoAttano

Profesör
Bilgilerin hepsi farklı kaynaklarda çoğu model gsmarenada bulunmuyor . Aç interneti bak daha kapsamlı böyle toplanmış liste varsa tamam diyeceğim . Bir model için yarım saat araştırdığım forum forum gezdiğim oluyor
Arkadaş haklı ben de biliyorum bazı modeller hakkında hiçbir sitede bilgi bile yok..

olcayyyy

Üyecik
Merhaba arkadaşlar.
TeknoSa Preo P2'nin SAR değerini hiçbir yerde bulamadım.
Bilen var mı?

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar.
TeknoSa Preo P2'nin SAR değerini hiçbir yerde bulamadım.
Bilen var mı?
Telefonun sar degeri ile ilgili int te bir bilgi bulunmamakta. Ancak sanirim teknosaya soru cevap yoluyla öğrenilebilir.

A

ali velim

SDN Okuru
meizu m2 note kaç acaba bulamadım hiç bir yerde cevaba şimdiden teşekkür ederim

olcayyyy

Üyecik
Arkadaşlar merhaba.
Teknosa Preo P2'nin SAR değerini öğrendim.
4 gün önce Teknosa'ya bu konuda bir mail atmıştım.
Bu bilginin mevcut olmadığını fakat öğreneceklerini söylediler e-posta cevabıyla.
Bugün telefondan dönüş yaptılar ve gerekli bilgilerin telefonuma mesaj yoluyla gönderildiğini söylediler.
Gelen mesajı -tırnak içinde- olduğu gibi yazıyorum:
"Merhaba, Preo P2 SAR değerleri aşağıdaki gibidir,
Head: 0.194W/KG
Body: 0.208W/KG
"

Sar değeri akıllı telefon kullanıcıları için önemlidir. Ancak bu değeri düşürebilmek kullanıcının ağ durumuna göre değişebiliyormuş.

Bloother

Rektör
Huawei P9 için rapor edilen en yüksek SAR değeri kulakta kullanım için test edilirken 1.43W/kg, vücutta uygun biçimde kullanımda 0.55W/kg'dır.

byAndroid

Asistan
Bu Çinli telefonların sar değeri hep yüksek oluyor erken gocecez bu hayattan :D benim mi 4 ün de çok fazla

Bloother

Rektör
Demirden korksaydık trene binmezdik.
Bugün yediklerimiz ne kadar sağlıklı ki, bunları dert ediyoruz? Adamlar bizi damardan zehirliyorlar, bu SAR değerleri, gıdaların yanında çok masum kalır.

Uber

Profesör
Huawei P9 için rapor edilen en yüksek SAR değeri kulakta kullanım için test edilirken 1.43W/kg, vücutta uygun biçimde kullanımda 0.55W/kg'dır.
Bu markada antende bir sorun mu var çift antenden mi kaynaklı normallerin 2 katı değerler hep böyle modellerinde

Bloother

Rektör
Bu markada antende bir sorun mu var çift antenden mi kaynaklı normallerin 2 katı değerler hep böyle modellerinde
Bu modelde normalden fazla anten var diye biliyorum. Ellerin anteni engellemesini önlemek için fazladan 1 ya da 2 anten koymuşlar. Bir yerde 3 anten var diye okudum yanlış hatırlamıyorsam.
Ve gerçekten anten gücü çok iyi.

stat counter