Akıllı Telefonların Sar Değerleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
shifdelete gibi teknoloji siteleri tanıtım ve reklamları dolayısıyla ülkelerinde distribütörü olan samsung,iphone gibi markalardan ücret alıyorlar dolayısıyla o markaları övmeleri gayet doğal
özelikle sar değerleri konusunda objektif değiller dikkat edin çinli zte baska marka ve ad altında türkiyede onlarca modeli var ama ne hikmetse türkiyede yakın tarihte olmayacağını söyleyen xiaomi sar konusunda sürekli kötüleniyor amaç insanlar o markayı almasınlar neden gerçek bir f/p cihazı olması nerden vururuz sar değerlerinden işte çinli dandik taklit yapıyor zaten sar değeri çok yüksek 1,49 kanser olursunuz gibi şeyler shifdelete mod ları söyleneni yapıyor yöneticilerine soruyorum bu 1,49 un kaynağınız ne nerden buldunuz bu degeri
gerçek habercilik yapsanız en.mıuı den gerçek değerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz
Allahdan adamlar türkiye ye girmiyolar yoksa sizin gibileri süründürürler yıllardır milleti samsungun çöpler ine yönlendirirsiniz adamlar iphonla stabillikte kafa kafay cihaz yaparlar 4/1 fiyatına karalarsınız bu arada nerdeyse araba fiyatına satılan iphonunda sar degerinden hiç bahsetmezler.
He kardesim, hatta arkamizda amerika ingiltere var.

Kaynak:Xiaomi Mi 5 - Full phone specifications
Cahile laf anlatmak zor günümüzde burnunun dikine giderler.
Konudaki mesajlara da bakardan defalarca kaynagi soylemisim.
Kim ne para veriyorsa söyle biz de alalim bu arada.

gsm arana kaynagınız öylemi haber sitesinden al kopyala yapıstır haber yap o degerle abd icin verilen birde samsungun ,iphonun degerlerini verin madem öyle abd icin olanı
isinize gelmedinmi cahilde biz oluruz onemli degil siz haberin habercilini yapın
Screenshot_2016-12-19-22-30-29-721_com.google.android.apps.docs.png

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
gsm arana kaynagınız öylemi haber sitesinden al kopyala yapıstır haber yap o degerle abd icin verilen birde samsungun ,iphonun degerlerini verin madem öyle abd icin olanı
isinize gelmedinmi cahilde biz oluruz onemli degil siz haberin habercilini yapın Ekli dosyayı görüntüle 14882
Kardeşim sen konunun ilk mesajini okudun mu?
Ben oradan haber editörü gibi mi duruyorum?
Burada belirli bir kaynaktaki bilgileri veriyorum. Site bu değerleri vermis ben de bu degerleri veriyorum. Uzatacak bir sey yok.
Bak bakalim, ben kac kere Xiaomi telefon onermisim gecmiste f/p açısından.
Gelip buraya atıp tutarak bir sey olmuyor.

Uber

Profesör
Sizi zorla tutan mı var ?
Anladık mi 5 almışsınız hayırlı olsun ama burada forumlarından aldığınız ss ile birşeyler kanıtlamaya çalışıyorsunuz ona da eyvallah da işin içine para alıyorsunuz derseniz işler karışır ben veya biz para alıyor olsak burada 1 tane fan bırakmazdık tüm değişik marka konularında cihaz kötülerdik defalarca mi öneren insanlara da reklam için o cihazı beğenmiyorsunuz demeyin

Son düzenleme:
Sizi zorla tutan mı var ?
Anladık mi 5 almışsınız hayırlı olsun ama burada forumlarından aldığınız ss ile birşeyler kanıtlamaya çalışıyorsunuz ona da eyvallah da işin içine para alıyorsunuz derseniz işler karışır ben veya biz para alıyor olsak burada 1 tane fan bırakmazdık tüm değişik marka konularında cihaz kötülerdik defalarca mi öneren insanlara da reklam için o cihazı beğenmiyorsunuz demeyin
Evet, @Uber ücretsiz sürümde para almıyor, kullanıcılarını izleyip reklam gönderiyor. Eğer ücretli @Uber alırsanız kendinizi daha güvende hissedersiniz. :D

Uber

Profesör
Evet, @Uber ücretsiz sürümde para almıyor, kullanıcılarını izleyip reklam gönderiyor. Eğer ücretli @Uber alırsanız kendinizi daha güvende hissedersiniz. :D
Üyeler bizi telefonları havaya saçarken mi hayal ediyor anlamıyorum ki kullandığım ciha bile bin liralık bide para alıyorsunuz diyorlar parayı bırak eşantiyon çakmak bile almıyoruz :)

@Bloother her bi bağış kampanyası başlat da bana ayfon filan gönderin size daha az reklam yaparım bak :)

Edit:etiketi ben düzeltiyorum da mobil de yazım düzleme olayı geri çeviriyor seni kırmadım düzelttim hadi :)

Üyeler bizi telefonları havaya saçarken mi hayal ediyor anlamıyorum ki kullandığım ciha bile bin liralık bide para alıyorsunuz diyorlar parayı bırak eşantiyon çakmak bile almıyoruz :)

@Bloodher bi bağış kampanyası başlat da bana ayfon filan gönderin size daha az reklam yaparım bak :)
Etiket hatalı ama tabi 15 dakika sınırınız yok bizim gibi. Yetki var huzur var, düzenlersin istediğin zaman. Biz kimiz ki? asıl fakir biziz. :p

Merhaba arkadaşlar General Mobile 5 d telefon aldım. Telefon çok iyi fakat sar değeri beni biraz düşündürdü. Detaylı bilgilere ulaştığımda baş değerinin : 0.56 Vücut değerinin : 1.68 olduğu söylendi. Sizce bu rakamlar yüksek mi ? Telefonu nasıl kullanmam gerek ? Teşekkür ederim
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba arkadaşlar General Mobile 5 d telefon aldım. Telefon çok iyi fakat sar değeri beni biraz düşündürdü. Detaylı bilgilere ulaştığımda baş değerinin : 0.56 Vücut değerinin : 1.68 olduğu söylendi. Sizce bu rakamlar yüksek mi ? Telefonu nasıl kullanmam gerek ? Teşekkür ederim

--- Gönderi Güncellendi ---
yüksek değil 2watt/kg zaarlı 1,68 iyi.

oGGe

Üyecik
Sağlık fln filan önemli tabi ama dürüst olalım kimse bakmıyor telefon alırken SAR değerlerine

abartı 2w/kg üzeri zararlı ki zaman içinde cihazların sar değeri 1watt/kg altına düştü zaten.