Akıllı Telefon Veya Giyilebilir Ürünlerde Dijital Cüzdanı Nasıl Kullanırım ? Bütün Bankalar Mevcut Mu?

Dijital Ödeme Yöntemleri Güvenli Mi?

• EVET

Kullanılan: 0 0.0%
  • KESİNLİKLE EVET

• HAYIR

• KESİNLİKLE HAYIR

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

fatihh.ckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba ;
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var ve forumda buna dair bir konu bulamadım. Hakkı Alkan Youtube videolarında telefon veya giyilebilir cihazlarla ödemeler yapabildiğini gördüm. Aslında internet üzerinden arama yapabilirdim ancak aranızda aktif olarak kullananlar varsa beni daha iyi aydınlatabileceğini düşündüm. Bu tür ödeme işlemlerini nerelerde , nasıl ve ne şekillerde kullanabilirim ? Bu tür ödeme şekilleri anladığım kadarıyla internet destekli olduğu için bu ödeme yöntemleri sizce ne kadar güvenlidir ? Bu ödeme yöntemlerini bütün bankalar destekliyor mu? Ayrıca güvenli olduğundan emin olduğunuz farklı yöntemler var ise lütfen paylaşın. Bana bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim :)
Adsız.jpg

Not: Fotoğraf Hakkı Alkan YouTube videolarından alıntıdır. (Yoğunluğundandır diye tahmin ediyorum ki mesajımı görmediği için fotoğrafı izinsiz paylaşmış olmaktayım özür diliyorum)
Hakkı Alkan Youtube (Vlog) Dünyanın En İyi Fotoğrafçısı Kim ?