Akıllı Saat Önerisi

Gear S2 mi Gear S3 mü

• S2

Kullanılan: 0 0.0%
  • S3

Kullanılan: 6 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
64
Selamlar arkadaşlar. Kendime göre bir akıllı saat arıyorum. Gear S2 şuanda HepsiBurada da indirimde;

Samsung Galaxy Gear S2 Akıllı Saat (Android ve iPhone Fiyatı

yıl sonuna doğru Gear S3 Frontier almayı düşünüyordum. Sizce hangisi daha uygun olur? Aralarında çok bir fark varmı? Gear S3 Frontier ücretinin fazlası da cebimde kalmış olur. Benim için önemli olan saatten kontrolümü gerçekleştirebilmek. S8 Plus cihazım var. Birde Level U kulakiçi kulaklık. Saati hem telefona hemde kulaklığa bağlaybilirmiyim? Ya da bağlayamazsam Gear S3 Frontier da bağlayabilirimiyim? Müzik dinlemeye çok severim ama telefonu her seferinde çıkarmak yerine direk saatten kontrol etmek istiyorum. Ya kısacası Gear S3 Froniter ile Gear S2 arasında ne gibi farklar var? Gear S2 alsam pişman olurmuyum? Yardımlarınız içi teşekkür ederim.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bence en yenisini almak daha iyi çünkü elinde en yeni telefonlardan biri var ama daha güzelini söyleyeyim hiç heves edip alma kabloduz şarj veya samsungun o güzel powerbanklerinden birini alsan daha iyi olur hatta ve hatta dex bile alsan senin için daha iyidir akıllı saat yerine bak @Murat Burç da sanırsam s2 vardır bir halta yaramadığını ve heves edilmemesi gerektiğini anlatmıştı bana

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Akıllı saatlere gerek yok aslında boşuna para harcamanın bir anlamı yok 100-200 tl ye dinamik şık kol saatleri varken