Akıllı saat önerileriniz.

Bu konuyu okuyanlar

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhabalar, 350tl bütçem var bütçeme uygun akıllı saat önerilerinizi bekliyorum aklımda King Wear kw88 modelli akıllı saat var. Sizlerinde önerilerini bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam yuvarlak tasarım arıyorum biraz saat olduğunu belli etsin :D

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Reaksiyon puanı
34
yok be hocam almışken akıllı saat olsun :D ama teşekkür ederim ilgin için
Rica ederim, yalnız benden sana tavsiye akıllı saatlerin yuvarlak veya kare olanlarında apple veya samsung'dan başka marka almanı önermem tabi senin kararın almak istersen alabilirsin. :):) Yalnız fiyatları biraz tuzlu :)

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Rica ederim, yalnız benden sana tavsiye akıllı saatlerin yuvarlak veya kare olanlarında apple veya samsung'dan başka marka almanı önermem tabi senin kararın almak istersen alabilirsin. :):) Yalnız fiyatları biraz tuzlu :)

king wear kw88 modeli aslında hoşuma gitti fiyat olarakta uygun geldi, ilgimi çeken yani süper amoled ekrana sahip olması tabiki nekadar doğru tartışılır.

Reaksiyon puanı
34
king wear kw88 modeli aslında hoşuma gitti fiyat olarakta uygun geldi, ilgimi çeken yani süper amoled ekrana sahip olması tabiki nekadar doğru tartışılır.
Mesela ben senin yerinde olsam çok güvenmezdim, hiçbir zaman görünüşe ve fotoğrafa aldanma :) Bekle birkaç öneri atacağım :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-amazfit-bip-bluetooth-nabiz-gps-akilli-saat-global-versiyon-turuncu-ios-ve-android-uyumlu-p-HBV00000937DM

Buda son önerimdi. Bundan sonra karar senin, istediğini ve beğendiğini seçebilirsin ama tekrar hatırlatıyorum, görünüşe aldanma :) :)
İyi Forumlar...

Son düzenleme: