Akıllı saat almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

ozbayrak_02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lise öğrencisiyim.Para biriktirdim.Ve Gear Sporta heveslendim şu aralar. 800tl civarında alabilirim sıfırını.Sizce almalı mıyım? Akıllı saatlere çok mantıksız diyenler var. Teşekkürler

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Gear Sport'u diğer saatlere göre daha F/P buluyorum, önerebilirim.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Apple Watch kullanıyorum evet gerçekten hoş ve bir o kadar bazı konularda ve zamanlarda işe yarıyor. Şuan ki aklım olsa gerçekten ihtiyacım var mı, bu devirde yarınımız ne olacak diye düşünürken parayı buna basmak mantıklı mı diye düşünmek açıkçası anlamsız olabilir.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
her gün şarj istemeleri çok sıkıntı. ben de çok heveslendim ve 100 tl ye 2. el kw18 aldım. sim, hafıza girişi. dahili hoperlörden müzik dinleme, arama yapma, whatsapp dan falan yazışma gibi her tür özelliği vardı. gel gör ki hepsini telefon zaten yapıyor. 2 hafta kullandım attım çekmeceye duruyor. çevremde akıllı saati olan arkadaşların hiç birinin de kolunda görmüyorum. sahibinden ilanlarına da bakarsan her ilanda "neredeyse hiç kullanılmadı, sıfır ayarında" şeklinde yazıldığını göreceksin. demem o ki kullanışsız bir alet.

son zamanlarda çocuğuna erken yaşta cep telefon almak istemeyen ailelerin, akıllı saate sim kart takıp iletişim kurma ihtiyacını giderme gibi bir yönelimi oldu. mantıklı da bir hareket. aynı tabletler gibi akıllı saatler de çocuklara yönelik bir alet sınıfına geçti.