Advanced Task Killer (Telefonunuz yavaşladıysa yada yavaşlarsa )gereklidir.

Bu konuyu okuyanlar

payners

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk aldığınızda android telefonunuz hızıyla sizi büyülüyor ancak zaman geçtikçe daha doğrusu yüklediğiniz uygulama sayısı arttıkça belirgin performans düşüşü hissedebiliyorsunuz. Size gibi bir uygulama önereceğim. Uygulama kullanımına bağlı olarak yaşanan performans problemlerinin temelinde işletim sisteminin bir özelliği yatmakta. Şöyle ki siz bir uygulamayı kapatsanız dahi o bir süre çalışmaya devam ediyor. Dolayısıyla yeni açtığınız uygulamaları yada telefonun temel fonksiyonlarını olumsuz etkileyebiliyor. Özellikle hafıza canavarı uygulamalar yüklediyseniz bu durum daha da belirginleşiyor. Normalde Settings > Applications > Manage Applications diyerek listedeki uygulamalarınızdan seçiğ Force Stop diyerek çalışmasını durdurabilirsiniz. Offf uzun iş, hem hangi uygulama yaramazlık yapıyor nasıl anlayacaksınız ki.. İşte bu noktada yardımımıza harika bir uygulama koşuyor.

Advanced Task Killer: Aslında sadece ismini belirttiği işi yapıyor. Arkaplanda çalışmakta olan uygulamarı öldürüyor, sisteminizi ferahlatıyor. Ama güzel tarafı tüm arkaplanda çalışan uygulamarı aynı ekranda görüp işaretleyerek topluca kapatabiliyorsunuz. Son derece basit bir uygulama yani temel düzeydeki kullanıcılar dahi rahatlıkla kullanabilir. Çok basit bir arayüz olmasına karşın zeki bir uygulama. Mesela kapatmak istemediğiniz bir uygulamanın işaretini kaldırıyorsunuz, bunu daha sonradan da hatırlıyor.
advanced-task-killer_cap.jpg

Basitliği, sadeliği ve kullanışlılığı ile tam bana göre bir uygulama. Eğer siz de benim gibi her gün birkaç uygulama kurup kaldırıyorsanız, yada zaman zaman android telefonunuzda yavaşlık hissediyorsanız, bu uygulamayı mutlaka tavsiye ederim.

İNDİR:http://turbobit.net/cqlgbq3o6q3z.html
ab92.zip (1,28 MB) - uploaded.to

chart

Son mesajlar