ADSL ve FIBER destekli Modem Var mi?

Bu konuyu okuyanlar

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Selam arkadaslar,

Ailem suan ADSL kullaniyor ttnet den (ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN (ADSL)_Evde) ve maalesef 2 yillik taahhüt haziranda bitiyor.O zaman turknet'e gecirecegim fiber olanindan. Var olan zyxel'in modemi cok eski. Belki 10 yillik eski modemlerden. O yüzden sanirim sürekli kesiliyor internet.

Ayrica ben suan üst katta kaliyorum (evin icinden üst kata cikiliyor) ama orada cekmiyor maalesef. Suan öyle bir modem ariyorum ki hem güclü olsun hem de suan adsl kullanabilelim ve haziranda fibere gecince onu da calistirabilsin.

Burada Modem Tavsiyesi 2018 » TechWorm bir tavsiye listesi var ve ilk modemin fiber adsl ve vdsl destegi var

https://www.vatanbilgisayar.com/asu...M.zn=category_top_sellers-w21&OM.zpc=DSL-AC51
bu modem icin ne diyorsunuz? (300 tl den fiyati 471 olmus o da komik).. Ya da baska tavsiyeniz var mi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

aslinda modemin fiber destekli olmasina da gerek yok sanirim. Cünkü turknet modemi ücretsiz veriyormus.. O yüzden adsl alayim..

Son düzenleme:

IExlusive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ShiftDelete ekibi modemin incelemesini yapmıştı size de videosunu bırakayım belki istediğinizi karşılar.

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
ShiftDelete ekibi modemin incelemesini yapmıştı size de videosunu bırakayım belki istediğinizi karşılar.
2000 tl ye yakin fiyati var hocam, fiber özelligi de yok.. 6 ay icin o kadar para vermeye gerek yok