ADSL iptal dilekçesi örneği

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Biri ADSL (Vodafone.Net oldu sanırım) iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Tamam dediler ama sonra sms geldi. Dilekçe atmam gerekiyormuş.

ADSL iptal için örnek dilekçe budur arkadaşlar. Birgün lazım olursa buyurun :D

TARİH
Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.
Genel Müdürlüğü’ne / İstanbul

Adıma kayıtlı (ADSL HİZMET NO) kodlu hesabıma ait ADSL hattımın İPTAL edilmesi için gereğinin yapılmasını rica ederim.

Saygılarımla,

İSİM
İMZA

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Abi açıklama yap, * konulan yerlere adsl hizmet numaranızı yazın gibisinden. Bizim milleti biliyorusun :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Not: adres ve telefon yazmayı da unutmayın. Dilekçede mutlaka bulunması gerekir.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
rica ederim yerine arz ederim olmalı sanki :)

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
rica ederim yerine arz ederim olmalı sanki :)

Olabilir. Ama arz kelimesi genelde resmi yazışmalarda daha çok kullanılıyor. Alt makam üst makama yazı yazarken arz eder, üst makam da alt makamlara rica eder. Burada rica aslında emir mahiyetindedir. Kural budur. Sonuçta birey bir kurum olmadığı için pek fark etmiyor.

Önemli olan netice :)

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Biri ADSL (Vodafone.Net oldu sanırım) iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Tamam dediler ama sonra sms geldi. Dilekçe atmam gerekiyormuş.

ADSL iptal için örnek dilekçe budur arkadaşlar. Birgün lazım olursa buyurun :D

dilekçeden snra kac gun surdu ve bu sırada ınternetsız kaldınmı bunlarda onemli :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Olabilir. Ama arz kelimesi genelde resmi yazışmalarda daha çok kullanılıyor. Alt makam üst makama yazı yazarken arz eder, üst makam da alt makamlara rica eder. Burada rica aslında emir mahiyetindedir. Kural budur. Sonuçta birey bir kurum olmadığı için pek fark etmiyor.

Önemli olan netice :)

rica ederim emir vermek manasında kullanıldığı için bu durumlarda pek hoş olmuyor. sonuçta dilekçe verdiğimiz yer bir kurum :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
güncellemeleri yaptım. dilekçeyi az önce yazdım gönderdim.

bakalım sonuç ne olacak? yine buradan yazarım size.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
iptal etme yerine komple kapatma diye verilmeliydi herhalde çünkü bi çok yerde okumuştum ki benimde başıma geldi 10 yıl sonra 160 lira icra talebiyle birlikte bilgilendirme kağıdı geldi... tam 10 yıl sonra
telekoma gittim hiçbi halt olmadı mecbur ödeyeceksin e getirdiler ödedik kapattırdık çıktık..
Meğerse iptal değilde kapattırma talebi verilmesi gerekiyomuş. hala adınıza olan hattı aynı numarayı alıp devam edebilirsiniz dedi kullanmaya şok oldum... Ne biçim yasalar bunlar kardeşim ya çözemedim ben..!!! :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iyi günler arkadaşlar vodafone net yalin internet başvurusu yaptim iki kez evde kimse yok diye onaylanmamiştir diye msj geldi ve sonra tekrar abonelik başvurum başlatilmiş bu telecom ekipleri eve gelmeden önce neden aramiyorlar ? Ben başvurumu iptal etmek istiyorum vazgeçtim vodafone net'ten biktim aramaktan uğraşmaktan bunu nasil iptal edebilirim yardimci olursaniz sevinirim...

Son mesajlar