Adobe programları nasıl kurulur?

Bu konuyu okuyanlar

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar benim bilgisayarımda adobenin programları yüklü. After photoshop gibi. Ben afteri aldim dosyasini kopyalarım olduğu gibi arkadaşımın pc ye attım. Program sorunsuz çalıştı. Ben butun hepsini bu sekilde atsam kurulum ile uğraşmasam olur mu? Bir sorun olur mu?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Photoshop programları hakkında bilgim yok fakat "Adobe Flash Player" gibi bir program sorun çıkartır.Yüklenerek sisteme tanıtılmalıdır.

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Tüm dosyayı yerleşkesinden kopyalarsanız problem olmaz. Kullanabilirsiniz, aman ha sadece giriş yapmak için kullanılan launcher.exe i kopyalayıp kullanmaya çalışmayın :p

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Tüm dosyayı yerleşkesinden kopyalarsanız problem olmaz. Kullanabilirsiniz, aman ha sadece giriş yapmak için kullanılan launcher.exe i kopyalayıp kullanmaya çalışmayın :p

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tabikide oyle değil tamamen bütün dosyalari ile birlikte kopyalayarak atıyorum.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
57
Cc’leri sınırsız bir şekilde nasıl kullanabilirim daha önce kalkışdım bilgisayarıma vürüs girdi ve bozuldu.

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Photoshop falan sorun yaratmayabilir tam emin değilim ama çoğu sitede katılımsız kurulum vs var katılımsızlar çok rahat kuruluyor kafanıza takıldıysa uğraşmadan o yolları deneyebilirsiniz ben öyle photoshop cs6 kurdum 2-3 farklı pcye herhangi bir sorun yaratmadı bir kere sizin yöntemle kuedum o da bir sıkıntı yaratmadı

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Photoshop falan sorun yaratmayabilir tam emin değilim ama çoğu sitede katılımsız kurulum vs var katılımsızlar çok rahat kuruluyor kafanıza takıldıysa uğraşmadan o yolları deneyebilirsiniz ben öyle photoshop cs6 kurdum 2-3 farklı pcye herhangi bir sorun yaratmadı bir kere sizin yöntemle kuedum o da bir sıkıntı yaratmadı
Teşekkür ederim