Adobe photoshop deneme sürümü

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3
Adobe photoshopu deneme sürümünü bitirdim son bir kez bugün girebildim son girişiniz diye uyarı verdi bende kapatmamK

---- Mesajlar birleştirildi ----

devam ediyorum pardon

---- Mesajlar birleştirildi ----

kapatmamaya dikkat ettim istediğim bir wallpaper tasarladım baya bir uğraştım yanlışlıkla kapata bastim kapatırken yaptığım wallpaperi masaüstüne kaydettim kapandı uygulama artık giremiyorum wallpaperi kullanmak istiyorum ama deneme sürümüne devam et yaziyor bir çözümü yokmu uygulamaya giremesemde bu dosyayi nasıl yaptığım wallpapera dönüştürecem

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
GIMP ile açmayı deneyin..

Reaksiyon puanı
3
GIMP ile açmayı deneyin..
Peki hani bir dosya olurya bunun türünü Yeniden adlandirdaki noktadan sonraki 3 harfli birşey yönetiyordu (images.jpg) gibi Adobe photoshop programından kaydettiklerimizde noktadan sonra ne yazıyordu? onu ben jpg ile degistirdim de geri getiremedim öncekini unuttum

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Yaptığınız iş tamamen mantıksız olmuş .psd dosyasını .jpg yada .jpeg olarak değiştirseniz dahi o dosyayı görüntüleyemezsiniz.

Değiştirdiğiniz dosyanın uzantısı .psd olmalı.

Reaksiyon puanı
3
Yaptığınız iş tamamen mantıksız olmuş .psd dosyasını .jpg yada .jpeg olarak değiştirseniz dahi o dosyayı görüntüleyemezsiniz.

Değiştirdiğiniz dosyanın uzantısı .psd olmalı.
evet fazla bilgim yok bu konularda fotoğraf olduğu için oyle yaptım şimdi psd yapsam bi bozukluk olurmu yaptiklarimda

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Olacağını zannetmiyorum, sonuçta dosyanın tüm içeriğini bozdunuz. Denemekte yarar var.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
GIMP ile denediğinizde açılacağını düşünüyorum. Sonuçta GIMP de .psd dosyasını açabiliyor.