Adnan Hoca'nın Seksi Kedileri

Bu konuyu okuyanlar

ADMİRAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Uploaded with ImageShack.us

En şuh resimlerin yer aldığı profillerle twitter ve Facebook'a kaydolan Adnan Oktar'ın kedicikleri, ilginç dini mesajlar yayınlıyor.

Adı Adnan Oktar. Namı diğer Harun Yahya.. Her sözü olay, her adımı tartışma konusu olan bir ekran yüzü. Kimilerine göre o geleceğin mehdisi, kimilerine göre bir ekran delisi..
Ekrana çıkardığı genç ve güzel kızlarla yaptığı sohbetler Adnan Oktar'ı en çok gündemde tutan unsurların başını çekiyor.​
Hepsi birbirinden bakımlı, mankenlere taş çıkaracak güzellikteki kızlarla gerçekleştirdiği iç gıcıklayıcı sohbetler ve kimi zaman onlara, iltifatların ötesine geçen sözlerle söylenmesi neredeyse her gün medyaya konu oluyor.

Karşısında sıra sıra dizilen güzel kızlara, "OO güzel kedim. Seni yerim" sözleri henüz belleklerdeki yerini koruyor. Peki Adnan Oktar bu güzel kızları neden buluyor ve ekibine nasıl kazandırıyor?​
Bu genç ve güzel kızlar nerede yaşıyor? Lüks araçlar ve çok özel konutlarda sürdürülen hayatların para kaynağı neresi?​
Oktar'ın etrafında adeta pervane olan ve her sözüne, "Maşallah, İnşallah" diye cevap vererek sık sık gündem olan bu genç kızlar bu aralar TV ekranı dışında sosyal medyaya da dadanır oldu.

İşte Adnan Hocanın Kızları

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
bana nedense bunlar cinsiyet değiştirmiş gibime geldi :mrgreen: Doğal bir güzellikleri yok.Tıpkı sözleri gibi :p

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
O silikonları patlatmak isterdim :p

Sırf silikondan insan görünümüne kavuşmuşlar.