Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben güç ses açmayı ve güç ses kısmayı denedim ama yinede olmuyor 2 saat içinde yardım edin please

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar hesrkese merhaba benim concord smart pad duo tabletim var acmaya calisiyorum acilis logosu geliyor sonra kaybolup tekrar geliyor galiba yeniden baslatiyor bir suru bilgisayarci denedim hicbiri yapamadi garanti servisine gonderelim dedik ana bayi kavga cikariyor ve gondermiyor lütfen yardim edin 😢😥:'(

T

Tekno adam

SDN Okuru
[Arkadaşlar tab s var şarza koydum geldim baktım açılmıyor sorunu bilen varmı aciil

G

Gullcan

SDN Okuru
Mrb samsung tab4 tabletle video izlerken bi anda kapandi ve acilmiyor ne yapmam gerekli acil cvp yazabilirmisiniz lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende general mobile e-tab 4 hani fatih projesiyle verilen tabletlerden power+ses artırma düğmesine birden basıyom açilıyor. general mobile yazıyor sonrası gelmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim hometech şarji yok sarja koydum hometech yaziyo daha açılmıyooo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benımde tabletımın sarjı 4 tu kapattım sarj cıhazını aradım sonra buldum sarja taktım acılmadı bı sayfada ses tusuyla power tusuna aynanda basıp cozulebılecegını gordum sonra basıt format atma dıye bısey gordum actım aynı sey ordada yazıodu ama sarjı azsa tableti kaybedersınız dedı napmalıyım bısey deyın lutfen babamda bozuldugunu bılmıo eskıdende bozuldu 65 tl odedı bıda bozulursa sen yaptırırsın dedı bı yolu olmalı YARDIN EDIN lutfeeeeen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bnde Aynı Sorunu Yaşadım Kardeşim Tabletin sarjını çıkarıp takmış bn tm dolduğunda çıkardım am android resmi geldi bir gün durdu tekrar dendim bu sefer resim gitti bu arada markası syrox sayrox yazısı çıktı ama açılmıyor lütfen yardım edin galiba format atılması lazım lütfen yoksa tamire götürmek zorunda kalıcam :crying::crying::crying:

S

SDN Okuru :haha

SDN Okuru
Tablettim yüzde 5de kapandı sonra şarja taktim sarj olmadi baska sarj aletiylede denedim olmadi sonra kapandi ve acilmiyo napmam gerekiyo?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnımkı de sarja taktım bır sure sonra bakınca tablet açılmıyordu ya ne yapıcmmm eger reset dugmesıne basarsam tum fotoğraflar sılınır mı korkuyorm yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa lütfen yardım homotech quad tab 9i tabletım var en son sarjda lhnuodjm aniden kapandı power ve vol + tuslarına basıyorum hiç birseh olmuyor

A

Asncncmc

SDN Okuru
Merhaba lar öncelikle benim bir problemim var acaba nasıl cozebilirim bilmiyorum sorunum şu TABLETİMİN SARJİ %100 oluyor sonra kendi kendine kapanıyor açınca sarji çok az oluyor mesela 100 ken 32 olabiliyor bu sorunu en fazla 2 3 kere yaşadım lütfen yardımcı olun çünkü 100 yazıyor 32 oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimin markası ezcool m2 tabletimi açıyorum açılırken ezcool yazısı geliyor öyle kalıyor 100 defa genedim gene aynı ezcool ekranı geliyor öyle kalıyor yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki surf tab trekstor açma kapama düğmesi içine girdi açılmıyor nasıl açabilirim...:bored::angry::sneaky2:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bede lenovo a7 tablet var rootlamistim sonrada guncelleme yapmistim bidaha acilmadi android simgesi geliyor sistem yok diyor arkadaslar bilen varsa yardimci olursaniz sevinirim arkadasla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende tablet aciliyor sarz full ama sarzdan cikariyom 1 dakka ya oluyo ya olmuyo tablet kapaniyo actigimda sarzi gosteriyor ama sarz isareti full napcam tablet casper via bide minecrafta girince tablet kapaniyor

S

SDN Okuru alico

SDN Okuru
Benim tablet iconia b11 format atarken Formating/data.... Yazisnda kaldi android amblemi ve karni acik ucgenlerin besgenlerin oldugu bi goruntu var. Acip kpattigimda hep ayni sey ve yaklasik 1 aydir boyle ne yapmam gerek

T

tablet mağduru

SDN Okuru
Benim tab3'teki sorun da; şarja takılı iken tabletin ekranında do not turn off target yazısı bir görünüyor bir kayboluyor. Şarjdan çıkarınca da ekran kayboluyor. Her şeyi denedim fakat bir türlü düzeltemedim. Ne yapmam lazım?

E

ESMELİH

SDN Okuru
Acer marka tbletim var acer yazisi ardindan androit yazisi çikiyor daha sonra masaüstü geliyor fakat tuş kilidi açilmiyor resetleme işlemi yaptim, açma kapama düğmesi + ses düğmesi yaptim yine olmadi androit resminin üzerinde ünlem işreti çikiyor ve öyle kaliyor lütfen yardim edin...