Açılamayan Iphone skandalı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
10 Haz 2018
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
34890
#1
Herkese merhaba. 2-3 yıl öncesinde sanırım modeli 5s olan telefonu hava alanından buldum. Önce etrafa baktım fakat bulamadım. Eve gittiğimde telefonu açtığımda açılan panel içerisinde telefon kayıp ihbarı olduğunu ve iletişim için mail yazıldığını gördüm, yani telefon kilitliydi ve erişim yoktu. Maile mesaj attım fakat adam cevap vermedi ve hala da cevap yok. Yani demem o ki ben bu telefonu kullanmak istiyorum fakat maillere cevap vermeyen adam yüzünden olmuyor sanırım. 2 ayrı pasaporta kaydettirdim hala da açılamadı telefon. Açılma bir imkanı var mı? Şuan evde şarj aleti olmadığından açamıyorum herkes android kullanıyor.
 
Katılım
27 May 2018
Mesajlar
267
Beğeniler
77
Puanları
28
Konum
Herhangi bir Dünya
#2
Ne yaptın sen 😂. İki kayıt parası çöpe gitti. Geçmiş olsun. iPhone yi sadece sahibi kullanabilir. Senin kullanma yetkin yok. Yetkiyi kendine veremezsinde. Telefonu kaldır at çöpe. Adı üstünde Apple ( Güvenli Telefon ). İş adamları boşuna mı Apple cihazlar kullanıyor sanıyorsun. O telefonu satamazsında haberin olsun. Onun açılma ihtimalı 0%.
 
Son düzenleme:

Usain

Profesör
Katılım
17 May 2018
Mesajlar
2,456
Beğeniler
1,890
Puanları
113
#3
Keşke en başta onu kayıp bürosuna falan bıraksaydın. Malesef kullanamazsın. Bir sağlamlık testi yap ez, parçala youtube a yükle 5-10 kişi izler.
 
Üst
stat counter