Acer Laptop M.2 SSD Desteği

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jwnex

Üyecik
Merhaba arkadaşlar. Acer Aspire A515-41G-T123 markalı bu laptopu kullanmaktayım. Ürün genel olarak işimi görüyor lakin mevcut harddiskinin 5400 RPM olması dolayısıyla biraz yavaş bir performans sunuyor. Ben de bu ürüne bir M.2 SSD alarak 1TB HDD ve 120 GB M.2 SSD ile güçlendirmek istiyorum fakat M.2 desteğinin olup olmadığını bilmiyorum. Bunu bir program ile laptopun içini açmadan öğrenme şansım var mı? Teşekkürler.

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
En garanti yol içini açıp bakmak. Zaten destek olsa bile montaj için içini açmak zorunda kalacaksın değişen bir şey olmayacak.

Jwnex

Üyecik
Laptop'ınızda M2 desteği yok.
Bunu neye dayanarak söylediğinizi öğrenebilir miyim ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

En garanti yol içini açıp bakmak. Zaten destek olsa bile montaj için içini açmak zorunda kalacaksın değişen bir şey olmayacak.
M2 desteği olduğunu kesin olarak öğrenirsem zaten servise götürüp taktıracağım. Kendim açtığım zaman garanti dışı kalmaz mı ?

Son düzenleme:

Jwnex

Üyecik
M2 desteğini olduğunu kesin olarak öğrenirsem zaten servise götürüp ssd taktıracağım kendim açtığım zaman garan
Numara için teşekkür ederim. Attığınız resim m2 desteği olmadığını belirtmez ki.

Tam kesin gibi konuşmuş oldum, doğru diyorsun. Numarayı arayıp bilgiyi aldıktan sonra bizi de bilgilendirir misin?

stat counter