Acer Extansa 5630ez

Bu konuyu okuyanlar

fatih_80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba elimde acer extansa 5630ez var makinayı kapattıgım zaman 1 saat sonra açabiliyorum açma tuşuna bastıgımda hiç bi kıpırdama olmuyor kapalı şekilde kalıyor belli zaman sonra tekrar bastıgımda açılıyor lütfen yardım :helpsmilie:

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Kurumsal olarak kullandığımız dizüstü bilgisayarın aynısına sahipsiniz. Bu ürünün hemen hemen hepsinde bu sorun var. Garanti kapsamı içinde servise vermenizi tavsiye ederim.

fatih_80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceden böyle bir sorunla karşılaşmıyordum garantiye gönderdim bios sıfırlanması yapılmış ama hala devam ediyor

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Biz servise gönderdiğimizde de aynısını yapmışlardı. Bu sorun donanımsal bir sorun tekrar servise gönderin. Üstüne basa basa sorunun düzelmediğini söyler ve arızaya gittikten sonra teknik servisi ararsanız, ürünü daha dikkatli inceleyeceklerdir.

Acer teknik servis konusunda ne yazık ki yetersiz kalıyor.

fatih_80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler pisman oldum aldıgıma daha 6 aylık makına ya

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Biz servise gönderdiğimizde de aynısını yapmışlardı. Bu sorun donanımsal bir sorun tekrar servise gönderin. Üstüne basa basa sorunun düzelmediği söyler ve arızaya gittikten sonra ararsanız teknik servisi ürünü daha dikkatli inceleyeceklerdir.

Acer teknik servis konusunda ne yazık ki yetersiz kalıyor.

Acer 1 ağustos itibariyle teknik servisini yine değiştirdi. :) Kim aldı bilen var mı?

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Şu an için haberim yok ama yakın zaman içinde elbet öğrenirim.

Yakın zamanda laptopumu servise vermiştim, geri alırken öğrendim. :) Ancak kime verileceğini onlarda bilmiyordu. :)

Öğrenince bilgi verirsen çok sevinirim. :)

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Yakın zamanda laptopumu servise vermiştim, geri alırken öğrendim. :) Ancak kime verileceğini onlarda bilmiyordu. :)

Öğrenince bilgi verirsen çok sevinirim. :)

Tabii ki. Öğrendiğim zaman sana da geri dönüş yaparım. :)

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Acer extenza maalesef çok yanlış bir tercih olmuş
öğrencilerimde de almış olanlar ve sorun yaşayanlar oldu.
Teknik servise verip sürekli telefonla rahatsız etmeniz gerekiyor, yıldırma politikası :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Acer extenza maalesef çok yanlış bir tercih olmuş
öğrencilerimde de almış olanlar ve sorun yaşayanlar oldu.
Teknik servise verip sürekli telefonla rahatsız etmeniz gerekiyor, yıldırma politikası :)

haha son verdiğim de, bu adam artık alsın gitsin diye tamir ettiler. :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bende de Extensa 5620G diye modeli vardı ve ben ondan memnundum. Ama 5630ez tam bir fiyasko.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Bende de Extensa 5620G diye modeli vardı ve ben ondan memnundum. Ama 5630ez tam bir fiyasko.

Çok fazla sayıda acer aldım ve aldırdım ama artık bu servis olayı burnumdan geldi. Her seferinde değiştik diyorlar "nato mermer, nato kafa" bir dahakine dell düşünüyorum ayarlayabilirsem.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Çok fazla sayıda acer aldım ve aldırdım ama artık bu servis olayı burnumdan geldi. Her seferinde değiştik diyorlar "nato mermer, nato kafa" bir dahakine dell düşünüyorum ayarlayabilirsem.

Dell güzel seçim. :thumbup1: