Acer Aspire F5-572G-52AQ alinirmi

Bu konuyu okuyanlar

sulolo2016

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanırım 60 fps di yanlış hatırlamıyorsam

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Vay bee, yıllık konu. Ağlattınız :(

murat53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KARDESLERIM HEPINIZIN DEDIKLERI COK DOGRU SNEJDERLI KARDESIM EVET BU LAPTOPA PARA VERILIR BENDE VERDIM BENDEDE VAR AMA DAHA LAPTOPU ALDIGIM 5 AY OLDU VE EKRAN KARTIM YANDI CSGO OYNARKEN FAZLA ISINMIYODU AMA ACABA EKRAN KARTIMI FAZLA ISINDI BANA BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM VE BIDE GARANTI DE NE YAPARLAR YANI ARTIK O EKRAN KARTI COP OLDUGUNA GORE YENIMI KOYARLAR YOKSA YENI LAPTOP MU VERIRLER BENI BILGILENDIRISENIZ COK SEVINIRIM

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
KARDESLERIM HEPINIZIN DEDIKLERI COK DOGRU SNEJDERLI KARDESIM EVET BU LAPTOPA PARA VERILIR BENDE VERDIM BENDEDE VAR AMA DAHA LAPTOPU ALDIGIM 5 AY OLDU VE EKRAN KARTIM YANDI CSGO OYNARKEN FAZLA ISINMIYODU AMA ACABA EKRAN KARTIMI FAZLA ISINDI BANA BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM VE BIDE GARANTI DE NE YAPARLAR YANI ARTIK O EKRAN KARTI COP OLDUGUNA GORE YENIMI KOYARLAR YOKSA YENI LAPTOP MU VERIRLER BENI BILGILENDIRISENIZ COK SEVINIRIM
Bende öle bisi olmadı da sen bu pcye nabtin öle ya garantiyle irtibata geçip bi pc yolla onlara bakalım ne dicek ler ben soğutucu felen de kullaniyorum

Ramazann1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben bu PC yi kullanıyorum internete baktım aldığım site dahil tüm sitelerden satışı kaldırılmış neden olabilir acaba ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Beyler ben bu PC yi kullanıyorum internete baktım aldığım site dahil tüm sitelerden satışı kaldırılmış neden olabilir acaba ?
o modelin üretimi bitmiş demek bazı modelleri deneme amaçlı üretip satıyorlar belli sayı yada süre satışta kalıyor.

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Geçen sene 15 tatil bittiği gün aldım 1 sene olmuş üretim bitmiştir yani 2017 ürünleri çıkar artık ben çok memnunum siz ne düşünüyorsunuz ürün hakkinda

Ramazann1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen sene 15 tatil bittiği gün aldım 1 sene olmuş üretim bitmiştir yani 2017 ürünleri çıkar artık ben çok memnunum siz ne düşünüyorsunuz ürün hakkinda
bende memnun sayılırım yalnız oyun oynarken fanlardan aşırı ses geliyor ama bu normal birşey

koruyucu9292

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu hortlatiyoruz ama 2. Elini buldum bu acerin bunca zaman kullanan arkadaslar memnunmu son oyunlari rahat oynuyomusunuz