Abra v13.1 Ses Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

rohanranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar yeni aldığım abra v13.1 notebookta hem hoparlörden hem de kulaklıktan cızırtı/sinyal benzeri bir ses geliyor çok rahatsız edici değil ama yine de geliyor.(Kulaklık taktığımda daha barizleşiyor ses) Bu ses bios ekranında dahi geliyor. İlginç bir şekilde klavye aydınlatmasını son seviyeye çıkardığımda ses kesiliyor. Yetkili servisi aradğımda incelememiz lazım dediler.Elinde bu seriden notebook olan varsa böyle bir sorun yaşayıp ya da yaşamadığını bildirebilir mi? Eğer başka sorun yaşayan yoksa yani kronik değilse değişim düşünüyorum. Bu olay dışında notebooktan memnunum çünkü...

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Driver ile ilgili bir sorun olsa bios ekranında yapmaz ses kartı sorunlu olabilir ve hapörlöre gereksiz enerji veriyor olabilir böyle bir sorunun kronik olduğunu sanmıyorum garantiye vermeniz iyi olucaktır ilerde daha büyük bir sorun yaşabilirsiniz.

rohanranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Driver ile ilgili bir sorun olsa bios ekranında yapmaz ses kartı sorunlu olabilir ve hapörlöre gereksiz enerji veriyor olabilir böyle bir sorunun kronik olduğunu sanmıyorum garantiye vermeniz iyi olucaktır ilerde daha büyük bir sorun yaşabilirsiniz.
Cevap için teşekkürler henüz 14 gün dolmadı iade ya da değişim talep edeceğim o halde.