ABD'yi her yerden boykot edelim whatsapp yerine BİP kullanalım

Bu konuyu okuyanlar

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Android açık kaynak; açık kaynak kodunun ülkesi, milleti, dini, dili ve ırkı olmaz ancak yaptırım yapılacaklar google dahil google uygulamalarını (gapps) kullanamayacaklar...

Konuyu hortlattığım için üzgünüm...

Does Android break GPL?

He açık açık. Hem de herkese açık.

---- Mesajlar birleştirildi ----

internet abd ordusu için arpa.net adı ile yapıldı bir hacker deşifre etti ve bu günkü halini aldı...
Troll geldi kaçın.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
coca-cola,pepsi,yedigün,sprite,fanta Türkiye'de üretiliyor onları boykot etmek mantık dışı olur...

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
1. Peki şuan bu paylaşımını Yaani kullanarak mı yazdın tabii mobilden? 2. Bilgisayarından zorunlu bir şekilde olarak ya Internet Explorer, ya Edge, ya Yandex, ya Opera ya da Google gibi yerli olmayan tarayıcıları kullanacaksın.
10.000 tl lik telefon bilgisayarları almasalar dolar 7 iken 0.1 e düşecek ama ne yapak dinlemiyorlarki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Demin akpli bir facebook sayfasından öğrendiğime göre internet de amerikanın malıymış, siyayey de bizi izliyormuş hep, ben interneti bırakıyorum arkadaşlar, hakkınızı helal edin, andromedaya beklerim.
bak banlandı

Son düzenleme:

Yardımcınız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
BIP uygulamasını Amerikan malı Google sahibi Android işletim sisteminden kullandın. Tarayıcıya girdin yine Google kullandın. Elindeki telefonun işlemcisi yüksek ihtimalle Amerikan malı Qualcomm ürünü yada Apple. Kameran Sony ekranın Samsung panel üretimi. Yaani dediğin tarayıcı Yandex altyapılı. Bence boykot kelimesinin sözlük anlamına bakın ondan sonra gelin. 1 tane yerli mühendislerinin yaptığı teknoloji yok ama boykot iyiymiş.
bir yerdenn başlanması gerektiğini düşünüyorum ve damlaya ddamlya göl olur yanii sen ben o biz siz onlar sözde boykotu yaparsak o sözde boykot gerçek boykota dönüşür senin gibi türkiye daha iyisini yapsaydı onu kullanırdım bu daha ii bunu kullancam demekle olmuyor ATALARIMIZ NE DEMİŞ BU MİLLET AÇ KALIR SUSUZ KALIR VATANSIZ KALMAZ benim yazımla ilgisi ne diğer ülkelerin teknolojisinden ggeri teknoloji kullan ama kedni malını kullan he şimdşi dicenki yerli malı ne kadar yerli al bu videoyu izle
coca-cola,pepsi,yedigün,sprite,fanta Türkiye'de üretiliyor onları boykot etmek mantık dışı olur...
sonuçda dolarla ve kaznılan paranın bir kısmı yurt dışına gidiyor

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Adam bizden iki yıl önde. Ona göre hazır olun 2023 mesajı atabilir bir anda.
Evet tabii ki atar. Harika ötesi ve de kimsenin düşünemediği, büyük 2023 hedeflerinden haber de verir bize. Kesin 3.Viyana kuş-atması olur o zaman.
ezgif-4-2dd9b2fc3d26.gif

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Şu anda sözleşmeyi kabul etsen bile Whatsapp veri alamıyo mu,soruşturmadan dolayı öyle bir şey görmüştüm.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Konu başlığı baya iyi Yaa :D ahdhsha

Ben Google yerine Yandex kullanıyom. Belki ileride engellediğim liste büyür.

Bazen google üyeliğimi kapatıyorum telefonda. Ama program filan indirmek için geri açıp yeniden kapatıyorum.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Konu başlığı baya iyi Yaa :D ahdhsha

Ben Google yerine Yandex kullanıyom. Belki ileride engellediğim liste büyür.

Bazen google üyeliğimi kapatıyorum telefonda. Ama program filan indirmek için geri açıp yeniden kapatıyorum.
Android kullandığın sürece pek bir şey değişmez bence

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bugün BIP indirdim, hem eşime hem kendi telefonuma. Wp'a gıcık olduk ya bir kere, alternatif olarak deneyelim istedim. Valla Wp da olup da BIP de olmayan hiçbir şey yok. Belki fazlası bile var. Artık bundan böyle kullanacağım BIP'i. Ha bu arada hani yaygın değil falan diyoruz ya, benim rehberin yarıdan çoğu kullanıyormuş, şaşırdım hakkaten.

Bence denemeye değil, kullanmaya değer diyorum. Kibirli Coni'lerin kahrını çekmektense kendi ülkemin malını kullanmak, üstelik hiç de eksiği olmamasına rağmen çok daha mantıklı deği mi?

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Bugün BIP indirdim, hem eşime hem kendi telefonuma. Wp'a gıcık olduk ya bir kere, alternatif olarak deneyelim istedim. Valla Wp da olup da BIP de olmayan hiçbir şey yok. Belki fazlası bile var. Artık bundan böyle kullanacağım BIP'i. Ha bu arada hani yaygın değil falan diyoruz ya, benim rehberin yarıdan çoğu kullanıyormuş, şaşırdım hakkaten.

Bence denemeye değil, kullanmaya değer diyorum. Kibirli Coni'lerin kahrını çekmektense kendi ülkemin malını kullanmak, üstelik hiç de eksiği olmamasına rağmen çok daha mantıklı deği mi?
Evet haklısın,uygulama gerçekten iyi ve ben buna bir şey demiyorum.Benim derdim topladığı veriler,zaten onun için WP'ı bırakmıyor muyuz?

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596

Bip Turkcell abonesi isen internette istemiyor, istediğin kadar mesaj at, konuş baya iyi. Bende bir bakayım diye yüklemiştim.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Evet haklısın,uygulama gerçekten iyi ve ben buna bir şey demiyorum.Benim derdim topladığı veriler,zaten onun için WP'ı bırakmıyor muyuz?
Zaten wp yi Mark almadı mı? Yıllardır bilgilerimiz toplandığı apaçık ortada . Bir avm ye giriyosun tak fb den mesaj geliyor . Bakıyosun avm reklamları çıkıyor .

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Zaten wp yi Mark almadı mı? Yıllardır bilgilerimiz toplandığı apaçık ortada . Bir avm ye giriyosun tak fb den mesaj geliyor . Bakıyosun avm reklamları çıkıyor .
Whatsapp bunu şimdi açık açık yapacak da,ben zaten WP'ı bırakmak istiyorum.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Whatsapp bunu şimdi açık açık yapacak da,ben zaten WP'ı bırakmak istiyorum.
Ister açık açık yapsın ister gizli şekilde yapsın . Verilerimiz toplandığı ortada . Wp yi silen Facebook uda Instagramıda silmeli . Mark son güncellemeyle verilerimizi toplamak istemiyor mu? Eeee facebook ve instagram Markın diyil mi? Eeeee o zaman bilgilerimiz güvenliği için bunlarıda kullanmamalıyız .