A6 Plus Parmak İzi Okuyucu Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamün aleyküm aga ben telefonu aldım alalı yaklaşık bi 2-3 hafta kadar oldu neyse parmak izini tanıttım her şeyi yaptım ilk gün bişey yoktu normal olarak sorunsuz bir şekilde parmak izimi taratabiliyodum fakat şimdi bir sorun var aga tam taratıcam parmak izini, yok parmak izi tarayıcısını silin (silin dediğim normal kuru bi bez ile) yok parmağınızın tarayıcının tam olarak kapladığından emin olun yok bilmem bir sürü şey yav bide elim nemli oluyor bazen parmaklarım falan hep ıslak gibi oluyor sıcaktan olabilir mi ? aslında eli hızlı terleyen bir insanım oturduğum yerde terliyor elim o terin nemli olduğunun yüzünden midir veya başka bir şeymi fazla bilgisayar kullanıyorum mouse gibi falan şeyleri çok fazla elimin altında oluyor normal dışarı çıktığım zaman olmuyor sorunsuz bi şekilde çalışıyor ancak bilgisayarda çok fazla oturuyorum oturduğum yerden de bayağı terliyor elim Telefon AGA LÜTFEN Bİ EL ATIN BEA ÇOK CAN SIKICI OLMAYA BAŞLADI BU DURUM Bu arada Telefon Samsung Galaxy A6 Plus

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Aleyküm selâm, aga bea, sorununun cevabını zaten sorunun içinde vermişsin bea, sevgilerle. ?

gorkem456

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonumda aynı bendede çalışmıyor televizyona bağladım sonra çalışmamakta basladu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yardım edin

Son düzenleme:

Son mesajlar