A101 Piranha Akıllı Bileklik

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Bileklik ve türevleri Cihaz ile bluetooth bağlantısından direk bağlantı yapılmaz. Bu yüzden ayrı bir uygulama kullanmak gerekiyor. (değilse bluetooth ile müzik dinlemek mümkün olmaz.)

Uygulama olarak Venso Band kullanırsanız bütün bildirimleri ve içeriklerini de alabilirsiniz. Mesaj ve Whatsapp içerikleri de dahil. Kol hareketi ile saate bakarsanız saat otomatik açılıyor. Bu özellik istenirse kapatılabilir (Kolunuz saate bakar gibi hareket edince saatin açılması can sıkıcı olabiliyor.) Bir çok uygulama bildirimi açılırsa (Çağrı, Mesaj, Whatsapp, Twitter, Facebook vs.) mesaj alma sıklığına bağlı olarak batarya ancak 3 gün dayanıyor. Adımsayar, uyku takibi, nabız ölçme başarılı sayılabilir. Bluetooth bağlantısı 7-10 metreye kadar kopmadan (Note 4) sağlanabiliyor. Ayrıca ilk bağlantıdan sonra uygulamayı kapatıp bir süre sonra açsanız bile çok hızlı bir biçimde bağlantı yapıyor. Bilgiler otomatik olarak telefon uygulamasına aktarılıyor. Band bulma modunda kol bandı titreşiyor. Kaybolma modunda ise Telefonda tanımlanan ses tanımlanan süre boyunca çalıyor. Bağlantı sağlandığı an uyarı bitiyor. Nabız sürekli yada 15 saniyede bir ölçüm şeklinde ayarlanabiliyor. Ayrıca otomatik olarak her saat yada 2-4... şeklinde ayarlanarak ölçüm yapılabiliyor. 3 adet alarm tanımlanabiliyor. Bilekliği sallayarak selfi çekmek mümkün. (Synk Band uygulaması ile belirli saatler arasında örneğin 23.00-08.00 arası gibi bildirimleri kapatma seçeneği de var.)

A101'de 49,95 ₺ fiyatla satılan Piranha marka Akıllı Bilekliği satın aldım.
2 günlük kullanım sürecinde gördüklerimi yazmak istiyorum.

Cihaz Xiaomi Mi Band'e benziyor (hatta tıpatıp aynısı)
Dijital saat göstergesi var.
Saat Mil ve 12 Saat birimleriyle geliyor. DayDay Band uygulamasını yükleyip Bluetooth ile eşlerseniz Kilometre ve 24 Saat birimine çevirmeniz mümkün.
Saat sallandığında ekranı açılıyor.
Saat ekranını çalıştırmak için ortasındaki dokunmatik tuşa dokunmanız ya da saati sallamanız gerekmekte.
Nabız ölçeri var ve Bluetooth üzerinden veya saat ekranından nabzı gösterebiliyor.
Aramalarda saat titriyor ve sizi haberdar ediyor. Bugün saat yaklaşık 8'den beri yoğun kullanıyorum şuan saat 17 ve şarjı 4 kutu üzerinden 3 kutuya inmiş.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz yanıtlayacağım.
Merhaba arda bey akıllı bilekliğini adım sayarım çalışmıyor sizinki çalışıyor mu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yc.vensoband&hl=tr
çok güzel bir uygulamaya benziyor.

adımsayar çalışmıyorsa garantisi varmış verin yapsınlar.
Garantiye göndermek için servisi aradığınızda size bir numara verecekler 4.22 TL kargo ücreti ödeyeceksiniz (ödemezseniz kargonuzu almayacaklar) ve geri geldiği zaman bir 4.22 TL daha ödeyeceksiniz. Garantiden gelen ürün kesinlikle tamir edilmemiş olacak. Değermi oda tartışılır.

Bilgilerinize.

Selamın aleyküm abiler ben kız arkadaşıma hediye almıştım arksdaşım gayet memnun ama farkında olmadan yanlışlıkla şarj aletini kaybetmiş bu sorunu nasıl çözeceğiz yardımcı olabilecek varmıdır ?

Akif52

Profesör
önermiyorum alma a101'den elektronik alet bimden al onada dikkat et

Ayrıca bu a101'in ikidebir sattığı piranha g smart çok dandik markalar hiç bulaşma

Bende alamayi düşunuorum ama bluetooth sayesindemi hep bağlantı kuruluyo bluetooth hep acik kalinca çok sarj giderde cevaplarsaniz sevinirim