A101 Piranha Akıllı Bileklik

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

A101'de 49,95 ₺ fiyatla satılan Piranha marka Akıllı Bilekliği satın aldım.
2 günlük kullanım sürecinde gördüklerimi yazmak istiyorum.

Cihaz Xiaomi Mi Band'e benziyor (hatta tıpatıp aynısı)
Dijital saat göstergesi var.
Saat Mil ve 12 Saat birimleriyle geliyor. DayDay Band uygulamasını yükleyip Bluetooth ile eşlerseniz Kilometre ve 24 Saat birimine çevirmeniz mümkün.
Saat sallandığında ekranı açılıyor.
Saat ekranını çalıştırmak için ortasındaki dokunmatik tuşa dokunmanız ya da saati sallamanız gerekmekte.
Nabız ölçeri var ve Bluetooth üzerinden veya saat ekranından nabzı gösterebiliyor.
Aramalarda saat titriyor ve sizi haberdar ediyor. Bugün saat yaklaşık 8'den beri yoğun kullanıyorum şuan saat 17 ve şarjı 4 kutu üzerinden 3 kutuya inmiş.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz yanıtlayacağım.

msydm

Doçent
Arayan kişinin ismi ekranda çıkıyor mu? Mi Band 2 de ingilizce yaparsak görünüyordu
birde tüm uygulamala bildirimleri açıkken şarj süresini ölçebilir misiniz?

Arayan kişinin ismi ekranda çıkıyor mu? Mi Band 2 de ingilizce yaparsak görünüyordu
birde tüm uygulamala bildirimleri açıkken şarj süresini ölçebilir misiniz?
Telefonumla ilgili olabilir belki ama her türlü bildirim için (Whatsapp vs.) unknow yazıyor. Arayan kişi ismi yok.

mttzn

Doçent
Alıp deneyimlediğim bir ürün oldu. Ufak ilk bakış incelemesini de yaptım. Xiaomi Mi Band 2 kullanan biri olarak şekil benzerikleri dışında malzeme kalitesi farkı büyük. Yazılımı çok iyi değil, su geçiriyor mu test edemedim korkumdan :D, şarj süresini test etmek 1 aylık bir kullanım gerektirir o yüzden bişey diyemem. 50TL'ye Piranha alacağınıza indirimde $16'a Mi Band 2 alın.

msydm

Doçent
Alıp deneyimlediğim bir ürün oldu. Ufak ilk bakış incelemesini de yaptım. Xiaomi Mi Band 2 kullanan biri olarak şekil benzerikleri dışında malzeme kalitesi farkı büyük. Yazılımı çok iyi değil, su geçiriyor mu test edemedim korkumdan :D, şarj süresini test etmek 1 aylık bir kullanım gerektirir o yüzden bişey diyemem. 50TL'ye Piranha alacağınıza indirimde $16'a Mi Band 2 alın.
Çok mantıklı :sunglasses:

Haklısınız ama bence ideal bir ürün daha önce Mi ürünleri deneyimlemedim inşallah nasip olur kullanırım
--- Gönderi Güncellendi ---
İlk defa biforumda yaşımdan dolayı dalga geçmediler çok mutlu etti beni. Her insanın bilgiye ihtiyacı var.

mttzn

Doçent
Haklısınız ama bence ideal bir ürün daha önce Mi ürünleri deneyimlemedim inşallah nasip olur kullanırım
--- Gönderi Güncellendi ---
İlk defa biforumda yaşımdan dolayı dalga geçmediler çok mutlu etti beni. Her insanın bilgiye ihtiyacı var.
İnşallah nasip olur :) Yaşınla dalga geçilecek bir durum yok, hepimiz bu hayata aynı şekilde başladık :) Ben 25 yaşındayım ve forumlara 13-14 yaşında Ajansspor'un forumlarında başladım ve senin gördüğün muameleyi büyük ihtimalle bende o zamanlar yaşıyordum :) Dediğim gibi düşündüğünü düzgün bir üslupla ve düzgün bir Türkçe'yle belirttiğin sürece bu durumun yaşı yoktur :)

İnşallah nasip olur :) Yaşınla dalga geçilecek bir durum yok, hepimiz bu hayata aynı şekilde başladık :) Ben 25 yaşındayım ve forumlara 13-14 yaşında Ajansspor'un forumlarında başladım ve senin gördüğün muameleyi büyük ihtimalle bende o zamanlar yaşıyordum :) Dediğim gibi düşündüğünü düzgün bir üslupla ve düzgün bir Türkçe'yle belirttiğin sürece bu durumun yaşı yoktur :)
Eski forumculardan kim kaldı :)

Bende henüz bileklik yok uygulamayı telefonda çalıştıramadım çalışması için bileklik mi gerekiyor yoksa bende mi sorun var

Telefona bağlayamadım bir türlü Bluetooth ile arama yapıyorum cihazı görmüyor başka bağlantı şekli mi var

Telefona uygulamayı indirdim ama cihazın bluetooth unu açamadım şarjı tam dolmasımı gerekiyor açılması için acaba?

bende bağalayamadım sen bağlayabildiysen bana anlatır mısın ya
Çözdüm olayı:
Telefonunun uygulama mağazasından
Dayday Band uygulamasını indir uygulama aracılığıyla bağlanıyor normal Bluetooth bağlantısı olmuyor..
vesselam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çözdüm olayı:
Dayday Band uygulamasını indir uygulama aracılığıyla bağlanıyor normal Bluetooth bağlantısı olmuyor..
vesselam
Ekli dosyayı görüntüle 33098

Son düzenleme:
Telefona uygulamayı indirdim fakat telefon cihazı bulmuyor çünkü cihazın bluetooth kapalı uzun basıyorum off on yazısı çıkıyor on yapıyorum ama hala açılmıyor çözümünü bilen yok mu? :(

Çözdüm olayı:
vesselam
Telefona uygulamayı indirdim fakat telefon cihazı bulmuyor çünkü cihazın bluetooth kapalı uzun basıyorum off on yazısı çıkıyor on yapıyorum ama hala açılmıyor çözümünü bilen yok mu? :(
cihazın bluetooth u kapalı olmaz kapanma durumu yok sürekli açık

Ekli dosyalar