920'yi nasıl bilirsiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Özellik olmasada bence gayet stabil bir telefon Lumia serisi,ben şayet kullandım ve çok memnun kaldım.:)Alacak olanlara tek tavsiyem Play Store Apk'si yüklemeleri o zaman hepten mükemmel olacak tabi önce Win10'a formatlanması lazım.;)

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Microsoft 20-30 tane gerçekten işlevsel ve çok kaliteli uygulama getirtse gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. Tabi bir de ana ekrana ikon tarzını seçenek olarak sunarsa satışlar yerini bulur. Şu da var ki ben bür daha MS ürünü önerir yada alırmıyım hiç sanmıyorum. Sistem iyi ama MS yalancı düzenbaz. İlk başta tüm Lumialar w10 alacak dedi sonra yarısına vermedi. O sözlerine güvenip Lumia 820 aldım. W10 ile zaten kısıtlı olan 8.1 marketini tamamen öldürmeye başladı. Bu ms'in hep yaptığı şey her yeni sistemde önceki sistem çöp muamelesi görüyor. Bu yüzden güvenmiyorum artık.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Microsoft 20-30 tane gerçekten işlevsel ve çok kaliteli uygulama getirtse gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. Tabi bir de ana ekrana ikon tarzını seçenek olarak sunarsa satışlar yerini bulur. Şu da var ki ben bür daha MS ürünü önerir yada alırmıyım hiç sanmıyorum. Sistem iyi ama MS yalancı düzenbaz. İlk başta tüm Lumialar w10 alacak dedi sonra yarısına vermedi. O sözlerine güvenip Lumia 820 aldım. W10 ile zaten kısıtlı olan 8.1 marketini tamamen öldürmeye başladı. Bu ms'in hep yaptığı şey her yeni sistemde önceki sistem çöp muamelesi görüyor. Bu yüzden güvenmiyorum artık.
Çok yanlış hareketler yaptı ve müşteriyi hiç dinlemedi.:(

digiturkeyfi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim telefon 8.1 de kaldı güncelleme yok destek yok W10 olmuyo olmayacak bir ışık görünmüyo :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
kullanmasını bilene ne nerede pek önemli değildir bizim insanımız teknolojidençok anlar hatta fazlası ile ama gel görki kullanabildiği tek cihaz androiddir diğerlerini beceremezler üstüne bir de laf ederler bendede var Lumia 920 halen canavar gibi çalışan bir cihaz canavar dediğime bakmayın ihtiyar canavar :)
Küçük kardeşi 820 var bende de. Biliyorsunuz bunu. Halen kullanıyorum ama bunun yanında 6S Plus' ta var ikisini birlikte kullanıyorum. Windows sistemi bence en iyi sistem ve harika.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Küçük kardeşi 820 var bende de. Biliyorsunuz bunu. Halen kullanıyorum ama bunun yanında 6S Plus' ta var ikisini birlikte kullanıyorum. Windows sistemi bence en iyi sistem ve harika.
Sende bizdensin.;)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
720 + 920 cihazlarım var bundan sonraki 950xl olacak o da eskitebilirsem :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
920 var bizde telefonun üstünde yumurta pişirebilirsin o derece mükemmel telefon.
Bırakın ya wp telefonlar tamamen fiyasko.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Evet WP telefonlar tamamen fiyasko . Lakin vaktinde gereği kadar destek verilseydi,muşterinin sozu,isteği dinlenseydi şu an en iyi işletim sistemi olabilirdi . Microsoftun suçu diyeyim ben buna . Bu mesajı Lumia820 mim ile yazıyorum . Dediğim gibi işletim sistemi çok güzel 8.1 kullanıyorum bu arada . Gereğinde mağazaya destek verilseydi,işletim sisteminin üstüne biraz daha katılmak istenseydi alırdı liderliği . Arkadaşlarım saçma oyunları oynarken benim mağazamda retrica bile yoktu . Koskoca microsoft getiremez miydi ? Geliştiremez miydi ? Yoo gayet de güzel yapardı ....

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Evet WP telefonlar tamamen fiyasko . Lakin vaktinde gereği kadar destek verilseydi,muşterinin sozu,isteği dinlenseydi şu an en iyi işletim sistemi olabilirdi . Microsoftun suçu diyeyim ben buna . Bu mesajı Lumia820 mim ile yazıyorum . Dediğim gibi işletim sistemi çok güzel 8.1 kullanıyorum bu arada . Gereğinde mağazaya destek verilseydi,işletim sisteminin üstüne biraz daha katılmak istenseydi alırdı liderliği . Arkadaşlarım saçma oyunları oynarken benim mağazamda retrica bile yoktu . Koskoca microsoft getiremez miydi ? Geliştiremez miydi ? Yoo gayet de güzel yapardı ....
Bu yoruma aynen katılıyorum, 4 senedir 820' yi kullanıyorum bir kez olsun canımı sıkmadı benim. MS yeteri kadar değer verse idi mobile platformuna birinci sırada olacaktı. Lakin kendi ayağına sıktı kurşunu, dilberim sistem gelişmek için bekliyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
720 + 920 cihazlarım var bundan sonraki 950xl olacak o da eskitebilirsem :D
6S Plus almadan önce alacaktım 950XL' yi ama bulamadım hiç bir yerde. Bekledim gelmedi. Ben 6S Plus aldım peşinden HB' de satışa sunuldu tekrar. Olsa idi 6S Plus yerine bunu alacaktım. Bence piyasadaki en iyi cep telefonu.
920 var bizde telefonun üstünde yumurta pişirebilirsin o derece mükemmel telefon.
Bırakın ya wp telefonlar tamamen fiyasko.
WP telefonlar fiyasko değil sadece mağaza da sıkıntı var zaten oda yetiyor buna. Yoksa telefonlar hakikaten çok iyi ve sağlam. Kullananlar bilir kardeşim.
Orhan Gencebay-Sende Bizdensin 1978 :D

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Birde MS nereden müşteri çekeceğini bilmiyor. Kendi telefenuna kendi oyunlarını ücretsiz yap kardeşim mesela minecraft pe versiyonu 14tl ücretsiz yap insanlar wp yönelsinler :)