920'yi nasıl bilirsiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
kullanmasını bilene ne nerede pek önemli değildir bizim insanımız teknolojidençok anlar hatta fazlası ile ama gel görki kullanabildiği tek cihaz androiddir diğerlerini beceremezler üstüne bir de laf ederler bendede var Lumia 920 halen canavar gibi çalışan bir cihaz canavar dediğime bakmayın ihtiyar canavar :)

_FAUST_

Dekan
kullanmasını bilene ne nerede pek önemli değildir bizim insanımız teknolojidençok anlar hatta fazlası ile ama gel görki kullanabildiği tek cihaz androiddir diğerlerini beceremezler üstüne bir de laf ederler bendede var Lumia 920 halen canavar gibi çalışan bir cihaz canavar dediğime bakmayın ihtiyar canavar :)
Lumia telefonu arkadaşa verdim 5 dakika dayanamadı Symbian telefon verdi ayarlarını yaptım verdim bana sadece Allah belanı versin dedi.Bütün işletim sistemleri basit bence.:D

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
zaten kullanamadıkları için kötülüyorlarya onlara farklı olan her şey kötü gözüküyor yoksa her sistemin kendine has bir kolaylığı işlevselliği var birde eksiği bazılarında eksiklik fazla ama neyse konusu burası değil arkadaşın konusunu dağıtmayalım kusura bakmayın

zaten kullanamadıkları için kötülüyorlarya onlara farklı olan her şey kötü gözüküyor yoksa her sistemin kendine has bir kolaylığı işlevselliği var birde eksiği bazılarında eksiklik fazla ama neyse konusu burası değil arkadaşın konusunu dağıtmayalım kusura bakmayın
Doğrudur traktör fantezisi olan adama otobanda traktörle gitmek koymazmış...

digiturkeyfi

Üyecik
41 Megapiksel kameralı Nokia Lumia 1020 Ben kullanıyorum bir dünya para verdim ne güncelleme nede özellik yok tavsiye etmem

_FAUST_

Dekan
Özellik olmasada bence gayet stabil bir telefon Lumia serisi,ben şayet kullandım ve çok memnun kaldım.:)Alacak olanlara tek tavsiyem Play Store Apk'si yüklemeleri o zaman hepten mükemmel olacak tabi önce Win10'a formatlanması lazım.;)

Bilgili99

Profesör
Microsoft 20-30 tane gerçekten işlevsel ve çok kaliteli uygulama getirtse gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. Tabi bir de ana ekrana ikon tarzını seçenek olarak sunarsa satışlar yerini bulur. Şu da var ki ben bür daha MS ürünü önerir yada alırmıyım hiç sanmıyorum. Sistem iyi ama MS yalancı düzenbaz. İlk başta tüm Lumialar w10 alacak dedi sonra yarısına vermedi. O sözlerine güvenip Lumia 820 aldım. W10 ile zaten kısıtlı olan 8.1 marketini tamamen öldürmeye başladı. Bu ms'in hep yaptığı şey her yeni sistemde önceki sistem çöp muamelesi görüyor. Bu yüzden güvenmiyorum artık.

_FAUST_

Dekan
Microsoft 20-30 tane gerçekten işlevsel ve çok kaliteli uygulama getirtse gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. Tabi bir de ana ekrana ikon tarzını seçenek olarak sunarsa satışlar yerini bulur. Şu da var ki ben bür daha MS ürünü önerir yada alırmıyım hiç sanmıyorum. Sistem iyi ama MS yalancı düzenbaz. İlk başta tüm Lumialar w10 alacak dedi sonra yarısına vermedi. O sözlerine güvenip Lumia 820 aldım. W10 ile zaten kısıtlı olan 8.1 marketini tamamen öldürmeye başladı. Bu ms'in hep yaptığı şey her yeni sistemde önceki sistem çöp muamelesi görüyor. Bu yüzden güvenmiyorum artık.
Çok yanlış hareketler yaptı ve müşteriyi hiç dinlemedi.:(

digiturkeyfi

Üyecik
Benim telefon 8.1 de kaldı güncelleme yok destek yok W10 olmuyo olmayacak bir ışık görünmüyo :)

BJKolik

Profesör
Küçük kardeşi 820 var bende de. Biliyorsunuz bunu. Halen kullanıyorum ama bunun yanında 6S Plus' ta var ikisini birlikte kullanıyorum. Windows sistemi bence en iyi sistem ve harika.

stat counter