9 yılımı bilgisayarda geçirdim sonuç

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
15
siyaset yaptım kavga etim küfür etim küfür yedim sinir krizi geçirdim sinirlendirdim birsürü ban yedim forumlardan sözlüklerde takıldım küfürler edildi hakaretlet etim
dava açılma tehditleri aldım sonuç mu boşa geçen yıl

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Dostum bir zamanlar bende senin gibiydim, şimdi o zamanlardan kalma bi olayın davası yeni açılmış yaklaşık 1 Hafta önce eve polisler geldi alıp götürdüler karakola :tearsofjoy: Şimdi savcıdan haber bekliyorum arayıp ifadeye çağıracaklar. Hayat internetten ibaret değil kendine asosyal değil de sosyal yaşamdan hareketleri düzgün yakın bir arkadaş edin gez toz.

Reaksiyon puanı
15
Dostum bir zamanlar bende senin gibiydim, şimdi o zamanlardan kalma bi olayın davası yeni açılmış yaklaşık 1 Hafta önce eve polisler geldi alıp götürdüler karakola :tearsofjoy: Şimdi savcıdan haber bekliyorum arayıp ifadeye çağıracaklar. Hayat internetten ibaret değil kendine asosyal değil de sosyal yaşamdan hareketleri düzgün yakın bir arkadaş edin gez toz.

valamı hayırdır hocam eğer paylaşmak istiyorsan dava neyden

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
valamı hayırdır hocam eğer paylaşmak istiyorsan dava neyden
Siyasi tartışmalar, beyefendi bana ettiği 1 ton Allah din ana bacı küfürü değilde sadece benim yazdığım yorumları SS alıp şikayet etmiş. Şimdi savcının yanına gittiğimde bende bana küfür eden kişiden davacıyım desem, o bana kanıt göster dese bende bu ssin alındığı yoruma gir bak desem yorumun linki yok dese o zaman benim yorumlarım shop desem haksız mıyım? :tearsofjoy::tearsofjoy: Zira Facebook hesabıma girip o yorumları aradım ama bulamadım zaten bu işlerden elimi ayağımı çektiğimde çoğunu silmiştim, arada onlar da kaynamış.

Reaksiyon puanı
15
Siyasi tartışmalar, beyefendi bana ettiği 1 ton Allah din ana bacı küfürü değilde sadece benim yazdığım yorumları SS alıp şikayet etmiş. Şimdi savcının yanına gittiğimde bende bana küfür eden kişiden davacıyım desem, o bana kanıt göster dese bende bu ssin alındığı yoruma gir bak desem yorumun linki yok dese o zaman benim yorumlarım shop desem haksız mıyım? :tearsofjoy::tearsofjoy: Zira Facebook hesabıma girip o yorumları aradım ama bulamadım zaten bu işlerden elimi ayağımı çektiğimde çoğunu silmiştim, arada onlar da kaynamış.

hocam vala nedesem bilemedim ben youtubede allahını diye küfür eden biri görmüştüm vala geçmiş olsun dicem ama daha olay sürüyormuş

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
hocam vala nedesem bilemedim ben youtubede allahını diye küfür eden biri görmüştüm vala geçmiş olsun dicem ama daha olay sürüyormuş
Hocam gözaltına alındığımda bunu belirtmiştim, Allah'a kitaba küfür edenlerin peşinden bu kadar koşmuyorsunuz sözde alayınız Müslümansınız dedim bir kişi dönüpte cevap vermedi. Devletin işi gücü bitti gereksiz davaları topluyor heralde.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ne yaptım sen böyle :) benim tek takıldığım forum SDN o da fırsat bulduk sıra onun sebebi ise samimi bulduğum için kendimi aileden gibi hissediyorum

Reaksiyon puanı
15
Hocam gözaltına alındığımda bunu belirtmiştim, Allah'a kitaba küfür edenlerin peşinden bu kadar koşmuyorsunuz sözde alayınız Müslümansınız dedim bir kişi dönüpte cevap vermedi. Devletin işi gücü bitti gereksiz davaları topluyor heralde.

aynen öyle ben allaha hakaret eden küfür eden ne çok yorum video gördüm onlarla ilgilenilmez çok haklısın nediyim

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
aynen öyle ben allaha hakaret eden küfür eden ne çok yorum video gördüm onlarla ilgilenilmez çok haklısın nediyim
Ama o günden sonra şöyle bir şey farkettim. Allah'ı boş beleş adaletsiz kanunlara yer etmekte şart değil, zira o adaletin yazıldığı kalemi atomuna kadar yaratan yaratan yüce rabbim kendisine hakaret eden zatlara dünya hayatında malı mülkü eğlenceyi olabildiğince yaşatır, yaşatır ki Müslüman'a imtihan, o zatların gireceği yere odun olsun. Yani dikkat etmemiz gereken konu şudur, onlar gülüp eğleniyor günah falan dinlemiyor diyerek özenmek imtihanı kaybetmek olur. Allah'ı adaletsiz kanunlarla savunmaya kalkışmak, hem o tür dinsiz zatların çekeceği azaba engel olmaya çalışmak olur hem de adaletin doğru düzgün sağlanamadığı bir sistemde yanlış kararlar vermeye yol açar. Bırak takılsınlar Allah'ın adaleti her şeyden üstündür, bakalım Allah'ın mahkemesinde ne ifade verecekler.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
adı üstünde "sanal alem". tartışma konusunda yazdığın hiç bir yazının bir değeri yok. bu gerçek senin başından geçtiği gibi herkesin başından geçti. şu alemde tartıştığı 1 tek kişinin dini yada siyasi görüşünü değiştirebilen oldu mu? tabiki hayır. sarf ettiği çabanın boşa olduğunu kimisi 3 yılda, kimisi 5 yılda, kimisi de 9 yılda fark etti. edemeyen de hala can çekişiyor.

herkes dönüp ilk forum mesajlarına baksa, girdiği tartışmaları görse, belki de karşısındakini haklı görüp kendisiyle tartışır. yazdıklarından utanıp 3 gün bilgisayarı açmaz. :)

tEmptation

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Sen olayı çok abartmışsın dediğim gibi sosyalleş yoksa kötü bir hayat bekliyor seni ilerde.