8mb'e kadar limitsiz kullanıyorum fakat hız testinde 1.9 mb değerleri çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

makaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8mb'e kadar limitsiz kullanıyorum fakat hız testinde 1.9 mb değerleri çıkıyor. internetim önceden böyle yavaş değildi yaza kadar filmleri rahat bir şekilde izliyor dosyaları çok hızlı indiriyordum fakat yazın sonundan beri böyle bir yavaşlama var. d smartnet i arayıp sorduğumda ise bölge merkezine uzak olduğunuzdan böyle bir sorun yaşıyorsunuz deniyor. daha fazla alamazmışız yani. dağlık kırsal biryerde değil istanbulun göbeğinde oturuyoruz arkadaşım bu ne bölge merkeziymiş sorunuma yardım edebilecek veya yol gösterebilecek biri varmı ne yapabilirim ?

siz siz olun dsmartnet ten uzak durun diyorum ve yardımlarınızı bekliyorum

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
iptal etme şansın varsa ttnete veya süperonlıne geç derim hiç uğraşma

makaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon iptalinden dolayı yalın internet yaptırdım bu ay ve bu yüzden yeni sözleşmeden 1 yıl içinde iptal edilmez heralde. 1 yıl daha katlanıcaz bu eziyete heralde. peki diğer internetlerde bölge merkezi gibi bir sorun yaşanırmı ?

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
8mb'e kadar limitsiz kullanıyorum fakat hız testinde 1.9 mb değerleri çıkıyor. internetim önceden böyle yavaş değildi yaza kadar filmleri rahat bir şekilde izliyor dosyaları çok hızlı indiriyordum fakat yazın sonundan beri böyle bir yavaşlama var. d smartnet i arayıp sorduğumda ise bölge merkezine uzak olduğunuzdan böyle bir sorun yaşıyorsunuz deniyor. daha fazla alamazmışız yani. dağlık kırsal biryerde değil istanbulun göbeğinde oturuyoruz arkadaşım bu ne bölge merkeziymiş sorunuma yardım edebilecek veya yol gösterebilecek biri varmı ne yapabilirim ?

siz siz olun dsmartnet ten uzak durun diyorum ve yardımlarınızı bekliyorum

Bende bu aralar Dsmart'ı ciddi ciddi düşünüyordum ama aklımda da hep soru işareti vardı.

Bu durumda biraz daha bekleyeceğim artık.

Bu arada uyarın için teşekkürler. :)

makaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sana önerim turkcell superonline ttnetten de dsmartnetten de darbeyi yedim. ne varsa turkcell de var

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
iptal etme şansın varsa ttnete veya süperonlıne geç derim hiç uğraşma

Dsmart zaten ttnet altyapısı kullanıyor yani değiştirse de sonuç aynı olur. Süper online kullanıcısıyım ve fiber var bulunduğum yerde 20mbit internet kullanıyorum download hızım 2.4mb/s yani parasını verdiğimden daha hızlı bağlanıyorum :D Seçim sizin iptal etmek için her yola başvurun çünkü bu işkenceye ve enayi yerine konmaya insan katlanamıyor. Ben de ttnetten geçmiştim

makaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sözleşme bugün eve geldi ve kullanım şartlarına göre 1 yıl iptal olmuyor, her yola başvursam da iptal için tonla para isteyecekler biliyorum , ama yeterki iptal etsinler parasını da verip kurtulcam bu rezillikten. arkadaşım madem bulunduğum bölge 2mbt destekliyor ne diye bana 8mb e kadar olan tarifeyi geçiriyorlar anlamıyorum, soygunculuktan başka bir şey değil

ayrıca indirme hızım da tüm testlerde en fazla 1.9 bir kere çıktı gerisinde 1.6 1.5 ve 1mbt in altına düştüğünü de gördüm