800 TL'ye Kadar Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bass'ları, midler ve tizlerin önüne geçmeyen, ferah ve dengeli bir ses veren kulakiçi kulaklık arıyorum. Limitim ortalama 800 tl civarı. Bir de sennheiser'ın ses rengini beğenmiyorum. Eğer değiştirilebilir kablo ve type-c uyumlu kablo takılabilen daha üst fiyatta bir model varsa ona da razıyım.

Bass ağırlıklı ve sennheiser olmasın lütfen.

Tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Beats geçmişin var mı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu fiyata kulakiçi önermem. Kablosuz da olur mu yoksa illa kablolu mu istiyorsun?

Son düzenleme:

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dostum beats yazmayı unutmuşum. Beats asla almam. Kablolu olsun istiyorum.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bose SoundSport veya Pioneer se cx7 arasından seçim yap derim. Gerek ülkemizde çok seçenek olmadığı için gerek bütçenin kulakiçi'ne göre fazla olduğu için, fazla alternatif yok.

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bose SoundSport veya Pioneer se cx7 arasından seçim yap derim. Gerek ülkemizde çok seçenek olmadığı için gerek bütçenin kulakiçi'ne göre fazla olduğu için, fazla alternatif yok.

Dostum shure 535 için ne dersin?

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar bass'ları, midler ve tizlerin önüne geçmeyen, ferah ve dengeli bir ses veren kulakiçi kulaklık arıyorum. Limitim ortalama 800 tl civarı. Bir de sennheiser'ın ses rengini beğenmiyorum. Eğer değiştirilebilir kablo ve type-c uyumlu kablo takılabilen daha üst fiyatta bir model varsa ona da razıyım.

Bass ağırlıklı ve sennheiser olmasın lütfen.

Tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
sony mdr xb950bt kulaklik oneririm buetooth la calisan ve cok iyi bas veren kulaklik disari ses vermiyor bende var. Basslar cok etkileyeci 680 tl hepsiburadada satiliyor. Oneririm siddetle ses seviyesi yuksek bass cok guclu kulaklik

ibrahimduyarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bose SoundSport amazonda 200 dolar vergisi falan 250 geçer güzel kulaklık

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
sony mdr xb950bt kulaklik oneririm buetooth la calisan ve cok iyi bas veren kulaklik disari ses vermiyor bende var. Basslar cok etkileyeci 680 tl hepsiburadada satiliyor. Oneririm siddetle ses seviyesi yuksek bass cok guclu kulaklik

Dostum sağolasın ama ben mümkün olduğunca mid ve tiz odaklı dengeli kulaklıklara bakıyorum. Yukarıda yazmıştım.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Çok kritik bir bütçen var. Amazon'un Türkiye'ye gelmesini bekle derim. O zaman fiyatların ucuzlayacağını sanmam ama aradığın fiyat yelpazesinden seçenekler artar.