80-180 TL arası bütçeyle hangi oyuncu kulaklığını önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Uzun zamandır oynuyorum ama 2-3 senedir sadece eğlence için oynuyorum. Yaklaşık 80-180 arası bakıyorum, 180 sınırıda önerileri çok kısıtlamama adına belirledim o kadar pek düşünmüyorum açıkçası. En çok önemsediğim şey sesin canlılığı, orijinalliği. Standart kalitede olsa bana yeter.Amacım tamamen idarelik bir şey almak, bir de kulaklık alıyorken bu kırılan 40-50 TL'lik bir şeydi, bir tık daha iyi olsa yeter diyorum.

Bir de kendim birkaç tane buldum, önerileriniz harici bunlar için bilgisi olan da yazarsa çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.

Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklık - Siyah Fiyatı

Oyuncu Kulaklığı 7.1 Surround Usb - n11.com

Rampage Styles Siyah USB 7.1 RGB Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı

Rampage Rm-19 Forte-y Siyah Usb 7.1 Version Oyuncu Mikrofonlu Kul - n11.com

Gamepower Tinker V2 Siyah 7.1 Gaming Kulaklık

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Bloody G501 derim ben.

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
GamePower almakla hata etmissiniz. Neyse hayirli olsun demek duser.

Açıkçası çok araştırdım sordum ettim, bütçe ve iki arkadaşımın önerisi alarak bu kulaklığı aldım. Birçok büyük sitede çok fazla yorum var ve ağırlıklı olumlu yorumlar. Sadece sesi dışarı vermesinden şikayet etmişler o da ayarlarım diye düşünüyorum. Eğer hoşuma gitmezse cayma süresi aralığında geri göndermeyi düşünüyorum. Neden hata ettim peki?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Açıkçası çok araştırdım sordum ettim, bütçe ve iki arkadaşımın önerisi alarak bu kulaklığı aldım. Birçok büyük sitede çok fazla yorum var ve ağırlıklı olumlu yorumlar. Sadece sesi dışarı vermesinden şikayet etmişler o da ayarlarım diye düşünüyorum. Eğer hoşuma gitmezse cayma süresi aralığında geri göndermeyi düşünüyorum. Neden hata ettim peki?
Garantisi yok olarak dusunebilirsiniz urunu. Bizim onerilerimiz cihazi aldiktan sonra sikinti yasamamaniz icin oluyor daha cok.

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Garantisi yok olarak dusunebilirsiniz urunu. Bizim onerilerimiz cihazi aldiktan sonra sikinti yasamamaniz icin oluyor daha cok.

Yine de çok teşekkür ederim. Açıkçası kulaklık olarak Logitech'in bir modelini kullanmıştım eskiden ama kırıldı, orada zirvede bıraktım. Ondan sonra da bir daha 350+ fiyata kulaklık hiç almadım.Şimdi de oyunları evet oynuyorum hala, ama eskisi kadar kasmıyorum. Orta seviye de fiyat-performans ürünü olarak bunu önerdi arkadaş. Oldu ki hoşuma gitmez cayma süresinde iade edersem ne alacağıma bakıyorum şimdiden. İnternetten alışverişin güzel bir yanı :D

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
GamePower Medusa 7.1 satın aldığımı yazmıştım, iade talebi oluşturup ürünü iade için kargoya geri gönderdim. Bilginize.

XTePrG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence James Donkey 112 yada 110 almalisiniz

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Yine de çok teşekkür ederim. Açıkçası kulaklık olarak Logitech'in bir modelini kullanmıştım eskiden ama kırıldı, orada zirvede bıraktım. Ondan sonra da bir daha 350+ fiyata kulaklık hiç almadım.Şimdi de oyunları evet oynuyorum hala, ama eskisi kadar kasmıyorum. Orta seviye de fiyat-performans ürünü olarak bunu önerdi arkadaş. Oldu ki hoşuma gitmez cayma süresinde iade edersem ne alacağıma bakıyorum şimdiden. İnternetten alışverişin güzel bir yanı :D
Logitech Kronik problemli kulaklıkları kırılıyor ditekt.
Elimde 2.5 sene belki de daha fazladır RW1 modeli var. Daha sağlam duruyor.