8 Plus WhatsApp sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İphone 8 Plus kullanıcısıyım. Hattım Turkcell. Whatsappta mesajlaşırken duraksıyor mesaj 5-6 saniye sonra gidiyor ya da mesajlar 5-6 saniye ard arda tak tak geliyor. Sorun operatör kaynaklı olabilir mi? Yani bir de şeyi yakaladım ben twitterde fav attığım gönderiyi tekrar girdiğimde favsız görüyorum fav attığıma da eminim çok kez karşılaştım bununla. Bu sanırım sadece whatsappta olan bişey değil. Yapmadık şey bırakmadım. Telefona aç/kapa yaptım,telefonu 2 kere sıfırladım, simkartı değiştirdim, tarife değiştirdim, whatsapp sil yükle yaptım hiç bir işe yaramadı hala var sorun. Acaba başka operatöre geçsem tavsiye olarak vodafone mi türk telekom mu önerirsiniz? İnternet hızı hızlı olsun tabii...

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Operatörle alakalı bir sorun değildir büyük ihtimalle.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
iphone x kullanıyorum hattım turkcell ve arada belirttiğin problem benim cihazda da oluyor. iphone 8 ve 6s kullanan arkadaşlarda bu belirtiğin problem var. whatsuptan kaynaklı bence sıkıntı.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Whatsapp kaynaklı sorun bir çok kişide var bazen gitmiyor mesaj bazen bildirim gelmiyor whatsappa girince hepsi bir geliyor. Oldum olası facebook tan nefret etmişimdir ağır hantal hem şarjı hem interneti sömüren gizliliğine inanmadığım bir uygulama ve şirket. Ne zaman whatsapp ı aldı o zaman güzelim bu uygulamada sorunların ardı arkası kesilmedi.

mutalvar34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bende iphone 8 plus hat turkcell ayni sorunlari bende yasiyorum genel bir sıkıntı gorunuyor

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Yahu ne kadar sinir verici bir sorun bu

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Söylediğiniz sorunlar kullandığınız operatör, internet bağlantınız ve uygulamalarla alakalıdır. Telefonlarda öyle bir sorun olacağını sanmıyorum.

Reaksiyon puanı
84
6S Kullanıyorum Vodafone kullanıyorum nadiren bende'de oluyor. Ben pek sorun olarak görmüyordum fakat şimdi şüphelenmedim diyemem.

aeba10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 8 plus kullanıcısıyım ve hattım turkcell. Bu sorunu bende yaşıyorum.Bundan önce 3 kez iphone 7 plus kullandım ve hepsi sıfır cihazlardı. Çözüm yollarını araştırırken kendi telefonuma arkadaşımın vodafone hattını taktım bu sorunu yaşamadım. Sonrasında gittim kendi hattımı arkadaşımın iphone 7 telefonuna taktım bu sorunu hemen yaşadım. Sonra dedim ki bu sorunu ben mi yaşıyorum sadece ve çevreme sorduğum zaman bana yaşamadıklarını ya da dikkat etmediklerini söylediler.Ben bu durumdan bahsettikten sonra aldığım geri dönüşler böyle bir sorunu yaşadıları bugüne kadar hiç farketmedikleri. iphone 6s iphone 7 iphone 5s kullananan ve hatları turkcell olan tüm arkadaşlarım bu sorunu yaşıyor.sorun oldukça sinir bozucu. Ve problem kesinlikle cihazlarda değil bundan eminim. iphone whatsapp uygulaması ve turkcell den kaynaklanan bir sorun ama inananın çözüm yolunu bulamadım

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
İphone 8 Plus kullanıcısıyım. Hattım Turkcell. Whatsappta mesajlaşırken duraksıyor mesaj 5-6 saniye sonra gidiyor ya da mesajlar 5-6 saniye ard arda tak tak geliyor. Sorun operatör kaynaklı olabilir mi? Yani bir de şeyi yakaladım ben twitterde fav attığım gönderiyi tekrar girdiğimde favsız görüyorum fav attığıma da eminim çok kez karşılaştım bununla. Bu sanırım sadece whatsappta olan bişey değil. Yapmadık şey bırakmadım. Telefona aç/kapa yaptım,telefonu 2 kere sıfırladım, simkartı değiştirdim, tarife değiştirdim, whatsapp sil yükle yaptım hiç bir işe yaramadı hala var sorun. Acaba başka operatöre geçsem tavsiye olarak vodafone mi türk telekom mu önerirsiniz? İnternet hızı hızlı olsun tabii...
Babamda 7 plus var ondada var sorun whatsapp kaynakli buyuk ihtimalle

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Gerekli Güncellemeleri bekleyin. Müşteri Hizmetlerine danışın

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Turkcellden kaynaklanıyormuş. Turk telekoma geçtim sorun felan kalmadı.

İrem96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8 plus kullanıyorum hattim Vodafone ve hiçbir şekilde sorun yaşamadım hız konusunda bence cihaz kaynaklı değil operatör kaynaklı sorunun.