8 aylik sevgilim yalan soyledi n yapicam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

Bu konuyu okuyanlar

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar 8 aylik sevgilim bana yalan soyledi kendisini baskasi gibi tanitmis adi bile yalanmis gosterdiği fotolardaki kizagorsel asik oldum kiz 28 yasinda ve 10 yillik iliskisi var evli mi bilmiyorum gece rüyalarima giriyo nasil unutucam bilmiyorum ses olarak o kiza aşigim ama gorsel olarak o kiza yalan söyleyen kizlar görüntülu konusmasaydik inanmiycaktim ne yapicam bilmiyorum cok çaresizim yalanlar soylenneden once subatta buluşacaktık o gun kavga ettik ve herseyi söyledi o gun dunyam karardi bir tarafta yalan söylen cok pisman her gun ağlayip affetmemi istiyo devam etmemizi istiyo bir tarafta ben ne yapacağimi bilmiyorum kafayi yedim nasil sevdim inandim bilmiyorum n olur akıl verin yardimci olun ???? okuduğunuz icin Tskler

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Unut daha baştan yalanmış, onun düşüncesi. Onun aşkı da kendide yalanmış sana yalanmamış lazım.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

Reaksiyon puanı
143
Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle. :D

Edit:

Şaka bir yana böyle insanlarla konuşmaya bile gerek yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhabalar 8 aylik sevgilim bana yalan soyledi kendisini baskasi gibi tanitmis adi bile yalanmis gosterdiği fotolardaki kizagorsel asik oldum kiz 28 yasinda ve 10 yillik iliskisi var evli mi bilmiyorum gece rüyalarima giriyo nasil unutucam bilmiyorum ses olarak o kiza aşigim ama gorsel olarak o kiza yalan söyleyen kizlar görüntülu konusmasaydik inanmiycaktim ne yapicam bilmiyorum cok çaresizim yalanlar soylenneden once subatta buluşacaktık o gun kavga ettik ve herseyi söyledi o gun dunyam karardi bir tarafta yalan söylen cok pisman her gun ağlayip affetmemi istiyo devam etmemizi istiyo bir tarafta ben ne yapacağimi bilmiyorum kafayi yedim nasil sevdim inandim bilmiyorum n olur akıl verin yardimci olun ???? okuduğunuz icin Tskler
Neden sosyal medyadan ilişki kurmaya çalışıyorsun? Herkes orada %100 gerçek profil hesabı kullanmıyorken.
Eğer öğrenciysen, o ortamda illahaki kendine uygun bir kız bulabilirsin. Doğru düzgün iletişim kurabilmeyi becerebilirsen hiçbir sorun yaşamazsın.

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Neden sosyal medyadan ilişki kurmaya çalışıyorsun? Herkes orada %100 gerçek profil hesabı kullanmıyorken.
Eğer öğrenciysen, o ortamda illahaki kendine uygun bir kız bulabilirsin. Doğru düzgün iletişim kurabilmeyi becerebilirsen hiçbir sorun yaşamazsın.
O

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben öğrenciydim üniversite bitirdim ama ogrenci hayatimda kime yaklassam sevgilisi vardi yada yalandan suanda dusun normal yakinimda arkadaşım bile yok
Var oda uzakta

Basta soyleyememis cunku arkadas oldugumuzda guvenmiyomus baskasinin fotosunu kullanmis nasil olsa arkadasiz diye
Sonra is ciddyete binince soyleyememis

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
O

Ben öğrenciydim üniversite bitirdim ama ogrenci hayatimda kime yaklassam sevgilisi vardi yada yalandan suanda dusun normal yakinimda arkadaşım bile yok
Var oda uzakta
Tek bir okulda aramak zorunda değildin, var olan arkadaşın varsa, mesafeler çok uzak değilse o mesafeyi aşmanı öneririm.

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Öyle iste baska okullarda da aradim ama olmadı normal yakından olmuyo

Dogru soyluyorsunda ya yaptıklarından pismansa cok ağliyor affet diye cok seviyormuş

Dogru soyluyorsunda ya yaptıklarından pismansa

Son düzenleme:

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Kızlar ve erkekler internette ismini çakma (nick) kullanarak gezebilirler. karşılıklı güven olunca gerçeğini söylerler, önemli olan sonra kendisi söylemeli böyle böyle diye.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
uzak dur bu şahıstan başka aşklara yelken aç bağlanma sakın.

Reaksiyon puanı
143
Tamam internet ortamında herkes gerçek bilgilerini paylaşmak istemez ve nick v.s. kullanabilir... Ancak durum farklı... Fotoğraf, yaş ve ilişki durumu gibi yalan beyanlar bence kabul edilecek bir şey değil ki...

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Git tanış, bahtına ne çıkarsa. Belki ötekinden daha güzeldir, kim bilebilir. (Bayanlar her zaman yalan söyler.)

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Dogrulari kendisi soyledi zaten sevince herşeyi itiraf etti

Haklisin cok ağliyor ve sevdiğini soyluyor bilmiyorum ya ??

Son düzenleme:

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Her seyi itiraf ettikten sonra goruntulu konustuk ne var ne yoksa kiz kapali birisi goruntulu konusurken yuzume bakamiyodu ağliyodu birde su var goruntu olarak ben o kiza alistim yani yeni bi yuze nasil alisicam bilmiyorum

Haklisin affetmemem gerekiyor ama yazmasamda duramiyorum 8 ay boyunca sesini duymusum onunla gulup ağlamışım ağlattiğim oldu ağladiğimda oldu

Haklisin affetmemem gerekiyor ama yazmasamda duramiyorum bi cikmazin icindeyim

Edit:

Şaka bir yana böyle insanlarla konuşmaya bile gerek yok.[/QUOTE]

Son düzenleme:

strofor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İyi gene ,erkek veya trans birey çıkmamış

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Baştan haketmemiş seni

Reaksiyon puanı
2,554
İlk okuyunca 8 yıl diye okudum bende şoka girmiştim ki neyseki 8 aymış.

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şu sosyal medya ilişkileri yaşanmaya devam ediyor mu ya