75 tlye kadar kulakiçi kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Merhaba arkadaşlar, 75 tlye hepsiburadadan veya gittigidiyordan kablolu kulakiçi kulaklık önerir misiniz ? Bütçenin üstüne çıkmak istemiyorum çünkü öyle bass falan pek anlamıyorum. Ses kalitesi iyi olsun, dışarıya sesi earpods gibi vermesin yani illaki verir ama earpodsu ben hoparlör niyetine kulanmayı düşünüyorum ve dışardan sesi earpods gibi almasın (evet, o kulaklıktan çok çektim :/ ). Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

JBL T110 Kulaklık CT IE Mavi Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Acaba bu iyi midir ?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Tasarımı biraz kötü sanki ya :/ başka öneriniz var mı ?
Kulak içi kulaklıkta tasarımı ne yapacaksın birde 75 TL bütçede :D Eğer o kulaklık orijinal ise senin dediğin kulaklıktan çok daha iyidir zira HTC 10 piyasaya ilk çıktığı zaman o kulaklığın tek değeri 250 TL civarıydı.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kulak içi kulaklıkta tasarımı ne yapacaksın birde 75 TL bütçede :D Eğer o kulaklık orijinal ise senin dediğin kulaklıktan çok daha iyidir zira HTC 10 piyasaya ilk çıktığı zaman o kulaklığın tek değeri 250 TL civarıydı.
Orjinal olmama ihtimali yüksek çünkü genelde 120-150 tl arası pşyasası, o fiyata düşmesi zor. Hem de indirimsiz halde :/
Bide ben tasarıma her şeyde önem veriyorum :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ya mesela rekabetçi giricez, tek kulaklıkla müzik dinlemem gerekiyor, desem ki pcdeki kulaklığı çıkarsyım o zaman kulaklık takmadığım taraftan arkadaşlarımın sesini duyamıyorum, yani çok sorun yapıyor bide o vestelin süper bir dışardan ses engelleme özelliği var, dışarda bi arkadaşım arasa ve o kulaklık üzerinden konuşmaya çalışsam zaten yeterince dikkatsizim bide korna falan duymam, çok daha sıkıntı.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Ya mesela rekabetçi giricez, tek kulaklıkla müzik dinlemem gerekiyor, desem ki pcdeki kulaklığı çıkarsyım o zaman kulaklık takmadığım taraftan arkadaşlarımın sesini duyamıyorum, yani çok sorun yapıyor bide o vestelin süper bir dışardan ses engelleme özelliği var, dışarda bi arkadaşım arasa ve o kulaklık üzerinden konuşmaya çalışsam zaten yeterince dikkatsizim bide korna falan duymam, çok daha sıkıntı.
Hımm anladım o zaman içimde hala kuşku kaldı ürünü önerdim ama inşallah beddua almamışımdır diye :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Teşekkür ederim, lgninkine 1-2 ayda bozuluyor falan diyenler var ondan korktum, sonyinkinin tasarımı gerçekten çok garip, aslında mi piston air iyi gibi onu düşünüyorum.

Arkadaslar su iyi midir ?
https://www.hepsiburada.com/htc-rc-e241-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-siyah-p-HBV000006CEVG?magaza=Hepsiburada#reviews

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Arkadaşım hala kullanıyor lg yi

Teşekkür ederim, lgninkine 1-2 ayda bozuluyor falan diyenler var ondan korktum, sonyinkinin tasarımı gerçekten çok garip, aslında mi piston air iyi gibi onu düşünüyorum.

HTC RC-E241 Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık - Siyah Fiyatı
100tl lik xiaomi yi al bence

Htc nin kulaklıkları iyi

Htc nin kulaklıkları iyi

Htc nin kulaklıkları iyi

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
100 tl de vermek istemiyorum ya yani çok aşırı bass falan bilmiyorum 75 tl iyidir diye düşünüyorum. Htcninkini alıcam büyük ihtimal.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
O htc olanı aldım 70 tllik, herkese teşekkür ederim.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

HTC RC-E241 Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık - Siyah Fiyatı
Ben LG G2 nin kulaklığını tam 1 sene kullandım sorunsuz. Sonra ise kaybettim.

O htc olanı aldım 70 tllik, herkese teşekkür ederim.
En kötü ihtimalle tiz ses verir. Çünkü belirli fiyat aralığında kulak içi kulaklıklar 50 ila 100₺ arası çok iyi değiller orta kalitedeler kulak üstü kulaklıklar kadar basları çok iyi vermiyorlar yapısından dolayı.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben LG G2 nin kulaklığını tam 1 sene kullandım sorunsuz. Sonra ise kaybettim.

En kötü ihtimalle tiz ses verir. Çünkü belirli fiyat aralığında kulak içi kulaklıklar 50 ila 100₺ arası çok iyi değiller orta kalitedeler kulak üstü kulaklıklar kadar basları çok iyi vermiyorlar yapısından dolayı.
Tiz ne ben bilmiyorum ki :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaşlar merhaba, htc rc-e241 kulaklığım sanırım yanlış geldi ve bi kulağıjdan ses az geliyor. Hepsiburada ile iletişime geçeceğim.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747